istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Ufuk Tatar Facebook Çıktı Mertlik Bozuldu Dedi

DSC_0003

Tff İstanbul il başkan yardımcısı Ufuk Tatar son günlerde spor kulübü taraftarları Facebook aracılığı ile birbirlerine hakaretler ederek düello çağrıları yapıyorlar. dedi.

Yapılan bu karşılıklı  yorumlar sebebiyle maçlarda olayların  yaşandığını,emniyet güçlerinin yetersiz oluşu sebebiyle hakemlere ve rakip futbolculara karşı saldırılar yapıldığını belirtti.

Spor kulüplerinin yaşadığı sıkıntılar sebebiyle başarısızlıklarının kamufle edilmesi için bu olaylara tevessül edildiğini vurguladı.

Ufuk Tatar İlçelerde spor müsabakalarının asayişinin ilçe emniyet müdürlüklerinin sorumluluğu altında olduğunu,karakol polisleri ile önlem alınmaya çalışıldığını,yetersiz kalındığını,telefon edildiğinde de olay var mı ? sorusu ile karşılaşıldığını ifade etti.

İlçelerdeki güvenlik kurullarının sporda şiddet yasasına görev yaptıkları,ysas gereği yaptırımların uygulanmakta olduğunu belirtti.

Her hafta istanbulda 500 maç oynandığını vurguladı.

Ufuk Tatar spor kulüpleri başkanları,yöneticileri,hocaları futbolcuları taraftarları ve ailelerinden ricada bulunarak sporda şiddetin önlenmesinde emniyet güçlerine yardımcı olunmasını istedi.

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.