istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Seymen Gençtürk İ.A.S.K.F Başkan Adaylığını Açıkladı

23343_579125628769117_1926257747_n

İ.A.S.K.F yönetim kurulu üyesi, K.çekmece Amatör Spor kulüpleri birliği başkanı Seymen Gençtürk  Haziran 2014  seçimlerinde İ.A.S.K.F Başkan adayı olacağını söyledi.

seymen

3 yıl önce  İ.A.S.K.F kongresinde Ali Düşmez ile birlikte yönetim kuruluna seçilen K.çekmece amatör spor kulüpleri birliği başkanı Seymen Gençtürk İstanbul amatör spor kulüpleri konfederasyonunda ekibi ile birlikte yönetime aday olduğunu,amatör spor kulüplerimizin sorunlarının  çözümünü yerel yönetimler ile birlikte yapabileceklerini,bunun örneğini de 8 yıldır Küçükçekmece ilçesinde başardıklarını  vurguladı.

İstanbul amatör spor kulüplerinin sorunları aldı başını gidiyor,bu sorunları çözmenin anahtarı bizde,kulüplerimizin beklentilerini de iyi biliyorum dedi.

Bu sorunları çözmek için ekibiyle birlikte yola çıktığını ifade eden Seymen Gençtürk Adaylık sürecini başlattığını kongrede birlikte çalışacağı yönetim listesini oluşturacağını ,projelerini  ocak ayı içerisinde adaylık açıklamasını yapacağı toplantı ile açıklayacağını Kulüplerimizin desteğini beklediğini belirtti.

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.