istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Hakan Yıldız Başıbüyük Derdi Büyük Dedi

DSC_0127

Başıbüyük Mahallesi Muhtar Adayı Hakan Yıldız Başıbüyük Derdi Büyük dedi.

1971 Başıbüyük doğumlu Hakan Yıldız,  aslen Malatyalı olduklarını ancak ailesinin 1904 yılından beri Başıbüyük köyünde oturduğunu,eski Muhtar Celil Yıldız’ın torunu olduğunu söyledi.

2014 yılı Mart ayında yapılacak olan Muhtarlık seçimlerinde Başıbüyük Mahalle muhtarlığına aday olduğunu ifade etti.

Çiçekçilik sera ve botanik uzmanı olan Hakan Yıldız taksi işletmecişiği yapıyor.

Evli 3 çocuk babası Hakan Yıldız çocuklarının  ilkokul, lise ve üniversite eğitimi aldıklarını da vurguladı.

Doğup büyüdüğü yaşadığı Başıbüyük mahallesinin sorunlarını iyi bildiğini söyleyen Hakan Yıldız Muhtar adayı olarak mahalledeki sorunların çözümünün parçası olmak istiyorum dedi.

Muhtar Adayı Hakan Yıldız Hümanist bir insan olduğunu, yüreğinin insan sevgisi ile dolu olduğunu vurguladı.

Sadece belge düzenleyen Muhtar olmayacağını söyleyen Hakan Yıldız Başıbüyük mahallesindeki çocukların gençlerin geleceği için yapılması gereken projeler konusunda mahalli idareleri yönlendireceğini,sağlık eğitim,spor ve kültürel faaliyetlerin Başıbüyük mahallesinde de olmasını istediğini belirtti.

Başıbüyük Mahallesinde yaşayan halkın teveccühünü kazanmak istediğini vurgulayan muhtar adayı Hakan Yıldız artık Başıbüyük’te hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedi.

Muhtar adaylığı çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Hakan Yıldız Başıbüyük mahallesi Maltepe ilçesinin en çok gelişen mahalle olduğunu,kentsel dönüşüm sonrası örnek bir mahalle olarak  parmakla gösterileceğini söyledi.

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.