istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Ekrem Köse Spor’dan Siyaset’e Transfer Oldu

DSC_0113

Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği ve Ataşehir Çamoluk Spor Kulübü Başkanı Ekrem Köse Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin isteğiyle CHP Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

DSC_0062

Ekrem Köse Ataşehir belediye başkanı Battal İlgezdi ile birlikte

ekrem3

Battal İlgezdi Ataşehir kulüpler birliği ve Ataşehir Çamolukspor kulübü başkanı Ekrem Köse’ye olumlu çalışmalarından ötürü plaket de  vermişti.

Ataşehir Amatör spor kulüpleri birliği ve Ataşehir Çamolukspor kulübü başkanı Ekrem Köse spor’dan siyasete transfer oldu,Ataşehir belediye başkanı Battal İlgezdi’nin isteğiyle CHP Ataşehir ilçe belediye meclis üyesi aday adayı oldu.

Ataşehir Amatör spor camiası ve Çamoluklular tarafından sevilen sayılan güleryüzlü ve samimi kişiliğiyle tanınan Ekrem Köse gibi insanların siyasette olmaları sevindiricidir.

Yıllardı kulüp başkanı ve Amatör spor kulüpleri birliği başkanı olarak camiada çok sevilen sayılan temiz bir yüzün siyasete transfer olmasını olumlu buluyorum.

Sporun içinden gelen insanların belediyelerde etkili görevlerde olmaları sporun gelişimi ve yapılması gereken yatırımlar açısından çok önemlidir,Ataşehir belediye başkanı Battal İlgezdi’nin Ekrem Köse gibi nitelikli ve nicelikli insanlarla siyaset yapma düşüncesini destekliyorum.

İnşallah Maltepe ilçesinde de belediye başkan aday adayları da  spor konusunda sporun içinden gelen dürüst samimi sevilen deneyimli insanları değerlendirirler.

Spor politikaları oluşturarak ilçemizde yetersiz olan spor alanları  konusunda gerekli yatırımları yaparlar,gençlerimizin spora yönelmelerini sağlarlar.

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.