istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Hasan Solmaz Chp İlçe Örgütü İle Gurur Duyuyorum Dedi

DSC_0005

Chp Maltepe İlçe Başkanı Hasan Solmaz İlçe yönetim kurulu,Kadın kolları,Gençşik Kolları, komisyonlar ve Partililerden oluşan Örgütüm ile gurur duyuyorum dedi.

DSC_0009

DSC_0001

Chp Maltepe ilçe gençlik kolu başkanı Kenan Otlu ve ekibinin 2014 yerel seçimlerinde yaptığı özverili çalışmalar gerçekten görülmeye değerdir.

 

Chp Maltepe İlçe Başkanı Hasan Solmaz İlçe yönetim kurulu,kadın kolları,gençlik kolları ve örgüt bu seçimden başarı ile çıkmıştır, Bu arkadaşlarımla gurur duyuyorum dedi.

Başkan Hasan Solnaz Seçim sürecinde bizlere destek veren eski belediye başkanı,eski belediye meclis üyeleri,Mahalle temsilcileri Muhtarlar,yeni meclis üyeleri kısacası tüm Maltepe Chp üyelerinden oluşan örgütümüzün tüm  emekçilerine teşekkür ediyorum, bu ekip ile genel seçimlerde de başarılı olacağımızı düşünüyorum dedi.

Hasan Solmaz seçim sonuçlarına göre Ak parti ile 38.000 oy fark bulunduğunu, bunun küçümsenmemesi gerektiğini, Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın 7 aydır Maltepe’de geceli gündüzlü  yaptığı çalışmaların sonucunun  da alındığını ifade etti.

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.