istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Kadem Ekşi Belediye Başkanı Ali Kılıç’a 6 Ay Kredi Verilmeli Dedi

DSC_0024

Ak Parti Maltepe Belediye Başkan aday adayı Kadem Ekşi Basın mensupları ile sohbet etti ve Belediye başkanı Ali Kılıç’a 60 aya kadar ihtiyaç  kredisi verilmeli dedi.

DSC_0029

Kadem Ekşi Maltepe  basın mensupları ile çay i sohbeti gerçekleştirdi.

6 ay İzleyeceğiz,gözleyeceğiz daha sonra konuşacağız:

Kadem Ekşi 40 yıllık Maltepeliyiz söyleyecek çok sözümüz var,yaşadığımız bu kentin sorunlarına duyarlı olmalıyız,

Yerel yöneticilerimize 6 ay kredi veriyoruz,daha sonra yapılan projeleri değerlendireceğpiz ve konuşacağız dedi.

Projelerin  Merkezi hükümet,Büyükşehir belediyesi ve Çevre ve şehircilik Bakanlığı ve Yerel yönetimler  ayakları vardır, ayağı yere basan gerçekleştirilebilir projelere samimiyetle destek verebileceklerini söyledi.

Öncelikle Demir yollarndaki raylar sökülü iken sahile çıkış rpojelerinin bu aşamada gerçekleştirilmesi için çalışmalar başlatılmalıdır,Türkiye cumhuriyeti devlet demir yolları ile görüşerek en az 5 yerden Maltepenin sahile çıkış köprüleri ve altgeçitlerinin yapılması gerekir dedi.

Kadem Ekşi B.Bakkalkçy ve baiıbüyük mahallelerini kapsayan bölge parkı projesinin hazır olduğunu uygulanması için acilen girişimlerin yapılması gerektiğini vurguladı.

Maltepe merkezdeki  trfik sorunun çözümü olan  Bat dal çık projesinin hayata geçirilmesi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile görüşülerek yatırmların  başlatılması sağlanmalıdır.

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.