istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Maltepespor Amatör Futbolcu Seçmeleri Pazartesi Günü Yapılacak

gg

Maltepespor Formasını Giyme Hayalleri Olan Yetenekli Amatör Futbolcular Pazartesi günü saat 16.00 da Başıbüyük Stadına davetlisiniz

 

Maltepespor A takımına Yetenekli Oyuncu Seçmeleri Başıbüyük stadında yapılacak:

 

30 Haziran Pazartesi günü saat  17.00 de Başıbüyük stadında yapılacak olan Futybolcu seçmelerine katılmak isteyen gençler kendinize güveniyorsanız,3.ligde Maltepespor takımında oynayabilecek cesareti kendinizde buluyorsanız işte meyden sizin.

Malzemelerinizle birlikte Başıbüyük stadına buyrun,

3.lig temsilcimiz Maltepespor profesyonel takımda oynayabilecek ya da alternatif olabilecek kapasitedeki yetenekli  amatör futbolcuların tespit edileceği  ve takıma kazndırılacağı bu seçmelere katılmak için saat 16.00 da sahada hazır olun.

 

Profesyonel kulüplerde bu tür seçmeler genellikle yasak savmak ya da Başkan veya yöneticilere önerilen Amatör futbolcuların görülebilmesi için yapılır,

bu seçmelerde 1-2 futbolcu beğenilir ama Amatör sporcuların yetişitrme bedeli olduğu için transfer edilmeleri zor olur,Aileler çocuklarının önünün kapatılmaması için yetiştiren kulüp başkan ve yöneticilerine baskı yaparlar.

Asıl Olan Profesyonel kulüplerin oluşturacağı Scout ekiplerinin sezon içinde Amatör maçları izlemeleri ve yetenekli oyuncuları tespit etmeleridir.

Böyle seçmelerde 45 veya 90 dakika hiç tanımadığı futbolcularla birarada oynayan heyecanlana  futbolcuların ayağına top değmeden maç biter.

Antrenörler  bu kadar kısa zamanda ancak motorsal özellikleri yüksek top ile dostluğu iyi oyuncuları tespit edebilir,oyun zekasına sahip  oyuncular görülebilirler.

Doğru olan Amatör genç futbolcular 15-20 günlük süreler ile antrenmanlara alınmalı gelişimleri takip edilmelidir.

Ama yine de Maltepe spor kulübünün Amatör futbolcuları kazandırmak amaçlı bu seçmenin yapılması olumludur,en azından Maltepe ilçesindeki Amatör spor kulüplerinin yetenekli olduğuna inandıkları oyuncularını sahaya sürmeleri açısından olumludur.

Ben profesyonel  3.ligde oynarım diyen kandisine güvenen özgüveni olan Hayallerini Maltepespoır formasını giymek olarak süsleyenAmatör Futbolcular, bu  sizler için bir fırsattır,

Gelin Er meydanına çıkın yetenekleriniz sergileyin,Maltepespor takımında futbol oynayabileceğinizi  antrenörlere gösterin .

Haydi gençler Başıbüyük stadına.

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.