istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Kadir Küçükay Yazıyor

DSC_001110

2014-15 sezonun Tüm Spor kulüplerimize  Hayırlı olsun.

 

Sezon Başlıyor:

 

Maltepe ilçemizdeki takımların için 2014-15 Sezonun 6-7 Eylül tarihinde açılıyor,

Profesyonel 3.lig 2.grupta yer alacak Olan Profesyonel spor kulübümüz Maltepespor 7 eylül 2014 Pazar günü Maltepe Hasan Polat stadında Kemer Tekirovaspor ile ligdeki ilk maçına çıkacak.

İlçemizi Türkiye Bayanlar Voleybol 2.ligindeki tek takımımız Yalıspor kulübümüze de gerekli desteğin verilmesini, lig maçlarını Altayçeşme Yalçın Kızılay Kapalı spor kompleksindeki salonda oynaması için gerekli Maltepe Belediyesinin yardımcı olacağını düşünüyorum.

İstanbul Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Maltepe’nin tek takımı Gülsuyuspor,1.Amatör kümede Başıbüyükspor,K.Yalı Yelkenspor, Maltepe Belediyespor ve 1923 Esenkent spor kulüpleri ile Altyapı kategorilerinde mücadele edecek olan diğer spor kulüplerimize başarılar diliyorum.

Ayrıca Sal liginde mücadele eden Ataşehir Çamolukspor,Bulvarspor,Alemdağspor,Albayrakspor,Dudulluspor,Selimiyespor,Kadırgaspor kulüpleri ile profesyonel liglerdeki Antalyaspor, Sancaktepe Belediyespor, Gölcükspor, Beylerbeyi,  A.Üsküdarspor, Tuzlaspor, Erzincan Refahiyespor,68 Aksarayspor a.ş, kulüplerini de izleyeceğiz.

Kısacası spor adına tanıdığımız bildiğimiz spor kulüplerini izleyerek haberlerini yaparak onlara destek vereceğiz.

Amacımız spor adına bilgi birikimimizi ve deneyimlerimiz kullanarak ,Başkan yönetici Antrenör ve sporcu arkadaşlarımızı desteklemektir.

Yeni sezonun tüm spor kulüplerine hedefledikleri başarılara ulaşmalarının diliyoruz.

Saygılarımla

Kadir Küçükay

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.