istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Azmi Oktay Bu Holiganizmin Artık Sonlandırması Gerekiyor Dedi

DSC_0026 Maltepe Galatasaraylılar derneği Başkanı Azmi Oktay Fenerbahçe Galatasaray Maçı ve sonrasında yaşananların Türk Futboluna zarar verdiğini, artık bu Holiganizmin sonlandırılması gerektiğini söyledi.

DSC_0065DSC_0002 Azmi Oktay ve Kaymakam Mustafa Tapsız DSC_0017 Maltepe kaymakamımız Mustafa Tapsız DSC_0046 Maltepe Fenerbahçeliler derneği Başkanı Erdi Akşen, Maltepe Galatasaraylılar derneği başkanı Azmi Oktay ve 100.yıl Beşiktaşlılar derneği başkanı Turhan Şalva samimi bir şekilde poz verdiler. DSC_0003 Maltepe Fenerbahçeli taraftarlar  derneği masası DSC_0015 100.yıl Beşiktaşlılar derneği başkanı Turhan Şalva DSC_0016 Maltepe Fenerbahçeli taraftarlar derneği başkanı Erdi Akşen DSC_0022 Maltepe Galatasaraylılar derneği masası DSC_0028 Turhan Şalva DSC_0029 Selçuk Tatlıtürk,Murat Devran ve Fadıl Terzi DSC_0035 Erdi Akşen DSC_0037Maltepe Sivaslılar derneği başkanı Resul  DSC_0050 Muhsin Gülsuyu DSC_0051 Selçuk Tatlıtürk ve Murat Devran DSC_0058 Kaymakam Mustafa Tapsız Konuşma yaptı DSC_0070 Maltepe Galatasaraylılar derneği başkanı Azmi Oktay’ın  Tv röportajı DSC_0020 Organizasyonun gerçekleştirilmesinde emeği geçen Figen Kol

Azmi Oktay Bu Holiganizmin artık bitirilmesi gerekir:

Maltepe Galatasaraylılar derneği başkanı Azmi Oktay Maltepe ilçesindeki profesyonel spor kulüp dernekleri ile Sahibi olduğu Dream hıll otelde bir kahvaltılı  toplantı gerçekleştirdi.

Maltepe Kaymakamı Mustafa Tapsız,100.yıl Beşiktaşlılar derneği başkanı Turhan Şalva ve yöneticileri,Maltepe Fenerbahçeli Taraftarlar derneği başkanı Erdi Akşen ve yöneticileri, Maltepespor kulübü yöneticileri Murat Devran, Muhsin Gülsuyu kahvaltılı toplantıya katıldılar.

Toplantıda bir konuşma yapan Azmi Oktay Fenerbahçe Galatasaray süper kupa maçı ve sonrası yaşananların Spor kamuoyunu gerdiğini bu ortamın türk sporunda ayrışmalara sebep olduğunu söyledi.

Azmi Oktay Artık bu gerilimin sona erdirilmesini istedi, Maltepe Galatasaraylılar derneği olarak buna katkı yapmak üzere bu toplantıyı gerçekleştirdiklerini vurguladı ve örnek olmasını diledi.

Maltepe Kaymakamı Mustafa Tapsız da konuşma yaparak bu gergin ortamın artık zarar vermeye başladığını,sona erdirilmesi yönünde yapılması gereken çalışmaların acilen başlatılmasını istedi.

100.yıl Beşiktaşlılar derneği başkanı Turhan Şalva,Maltepe Fenerbahçeli Taraftarlar derneği başkanı Erdi Akşen de bu konuda yapılacak her türlü çalışmaya destek vereceklerini belirtti.

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.