istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Maltepe Zümrütevler Spor Kulübü Futbol Okulu Açılıyor

zsk1

Kuruluş işlemleri tamamlanan Maltepe Zümrütevler Spor Kulübü Futbol Okulu açılıyor.

 

Zümrütevler spor futbol okulu Eylül ayında başlayacak:

 

Maltepe Zümrütevler spor kulübü Futbol okulu Maltepe Belediyesi Girne Mahallesi Halı Saha spor tesislerinde Futbol şube sorumlusu Kadir Küçükay yönetiminde çalışmalarını yapacak,

Kulübün kuruluşunda öncülük eden Zümrütevler Mahalle muhtarı Serkan Aslan Futbol okulu kayıtlarının başladığını, öncelikle Zümrütevler mahallesinde yaşayan çocukların kayıt işlemlerinin yapıldığını diğer mahallelerde yaşayan çocuklar için de kontenjan ayrıldığını söyledi.

Muhtar Serkan Aslan Zümrütevler spor kulübü Futbol okulunda 2001,2002,2003,2004,2005,2006 ve 2007 doğumlu olanların kayıt işlemleri yapılmaya başlandığını belirterek yönetim olarak kulübe  gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirtti.

Futbol okulu spor malzemelerinin sipariş edildiğini vurgulayan Serkan Aslan Forma sponsorluğunu üstlenen Yeşilyurt Grup yönetim kurulu başkanı Selami Yeşilyurt’a çok teşekkür ettiğini ifade etti.

Zümrütevler spor kulübüne sponsor olmak için kendisini arayanlara da ayrıca teşekkür ettiğini söyleyen Serkan Aslan, Zümrütevler Spor kulübünü kurmakla ne kadar olumlu bir iş yaptığımızı şimdi  daha iyi anladım dedi.

Muhtar Serkan Aslan Kulübün kurulmasında emeği geçen  kurucu üyeler  Zafer Yıldırım, Belediye meclis üyesi Ecvet Eşlegül,Kadir Küçükay, Yusuf Koçyiğit, Mustafa Çam ve  Osman Demir’e teşekkür ettiğini söyledi.

Muhtar Serkan Aslan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a da Maltepe Belediyesi Girne Mahallesi Halı Saha spor tesislerinde çalışmalarımızı yapmamızı sağladığı için  çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Futbol okulu Kayıt İçin Müracaat:

Maltepe Zümrütevler Spor Kulübü Derneği

Maltepe Belediyesi Girne Mahallesi Halı Saha Spor Tesisleri,

Girne Mahallesi Muhtarlık yanı.

0532 327 23 39 Kadir Küçükay

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.