istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Aydın Kıyan Hedefimiz Türkiye Şampiyonluğu Dedi

DSC_0051

1905 Maltepe Gençlik spor kulübü başkanı Aydın Kıyan U-13 yaş grubu takımının 2013-14 sezonunda Türkiye Şampiyonası 1.kademede final oynadığını,2014-15 sezonunda hedeflerinin Türkiye şampiyonluğu olduğunu söyledi.

2

1905 Maltepe gençlik spor U-13 yaş grubu Türkiye şampiyonası 1.kademede final oynadı

enver-yağmuroğlu-21

Bu başarının mimarı Teknik sorumlu Enver Yağmuroğlu

5

Başkan Aydın Kıyan ve 2.başkan Görkem Kıyan

6

Aydın -Görkem Kıyan ikilisi şampiyonluk kupası ile

3

Enver Yağmuroğlu,Sami Bir, Aydın Kıyan 3 lüsü

DSC_0070

Enver Yağmuroğlu ve Futbol şube sorumlusu Sami Bir

Tuncay-Gürbüz

Ayışığı spor tesisleri müdürü Tuncay Gürbüz’ün de bu başarıda katkıları bulunuyor

 

Aydın Kıyan İddialı konuştu:

 

1905 Maltepe Gençlik spor kulübü başkanı Aydın Kıyan 2014-15 sezonunda hedeflarinin Türkiye Şampiyonluğu olduğunu iddia etti.

2013-14 sezonunda U-13 yaş grubu takımlarının Türkiye Şampiyonası 1.kademesinde final oynadığını,2014-15 sezonunda bu başarıyı egale etmek istediklerini vurgulayan Başkan Aydın Kıyan bunu başaracak güce sahibiz dedi.

Başkan Aydın Kıyan 2.Başkan Görkem  Kıyan,Teknik sorumlu Enver Yağmuroğlu, Futbol Şube sorumlusu Sami Bir, Ayışığı spor tesisleri müdürü Tuncay Gürbüz  ve sporcu velileri ile birlikte bu başarıyı yakaladıklarını, emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Başarının ekip işi olduğunu 1905 Maltepe gençlik spor kulübünde de bu ekibin olduğunu, ekibi ile de gurur duyduğunu ifade etti.

Başkan Aydın Kıyan’ın dediklerine aynen katılıyorum,1905 Maltepe Gençlik spor kulübü Futbol altyapı liglerinde katıldığı her kategoride ya şampiyon ya da 2.oluyor,

Bunun tesadüf olmadığı ,arkasında büyük emeklerin olduğunu biliyorum, yaz kış demeden Başıbüyük sahasında haftanın 3 günü idmanlar yapılıyor,

Maltepe ilçesinin tek pro lisanslı Antrenörü Enver Yağmuroğlu’nun bu başarıdaki emeklerini de biliyorum, yaptığı bilimsel antrenmanlarla öğrencilerini Maltepe Galatasaray Futbol okulunda eğitiyor, yetenekli olanları 1905 Maltepe Gençlik spor kulübünde yarışmacı takımlar oluşturarak bu başarıyı yakalıyor.

Doğal olarak da emeklerinin karşılığı kendisine şampiyonluk olarak geri dönüyor.

2013-14 sezonunda 1905 Maltepe Gençlik spor kulübü Maltepe İlçesinin en başarılı kulübü olmuştur,U-13 yaş grubu takımı Türkiye şampiyonasında Maltepe ilçesini temsil eden tek takım oldu,

U-15 yaş takımı da grubunda şampiyon oldu,

Bu başarıları yakalayan 1905 Maltepe Gençlik spor kulübünün Başkanı Aydın Kıyan nezdinde Teknik sorumlu Enver Yağmuroğlu yönetim ve sporcu velilerini özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum.

Başarılarının devamını diliyorum.

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.