istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Mask Yönetim Kurulu İbrahim Kösoğlu’nu Ziyaret Etti

DSC_0001 Maltepe Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı  Behram Kaçar Yönetim kurulu üyeleri  Selçuk Uzun,Cevdet Pirgaip ile birlikte Maltepe Belediyesi Spor Müdürü İbrahim Kösoğlu’nu Ziyaret Ettiler.

DSC_0004

Mask Başkanı Behram Kaçar spor müdürü İbrahim Kösoğlu’na Maltepe Amatör spor kulüpleri ile ilgili bilgiler verdi

DSC_0006

Spor müdür İbrahim Kösoğlu da Mask ile işbirliği yaparak sorunların çözülebileceğini belirtti.

DSC_0007

Cevdet Pirgaip, Behram Kaçar, İbrahim Kösoğlu, Selçuk Uzun, Nesil hanım

DSC_0008

Cevdet Pirgaip, Behram Kaçar, Selçuk Uzun Yalçın kızılay kapalı spor salonu önünde

 

Mask Spor Müdürünü Ziyaret Etti:

 

Maltepe Amatör Spor Kulüpleri birliği Başkanı Behram Kaçar beraberinde Cevdet Pirgaip ve Selçuk Uzun ile birlikte Altayçeşme Kapalı Spor salonunda bulunan Spor Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Mask Başkanı Behram Kaçar ve beraberindekiler Spor Müdürü İbrahim Kösoğlu ile sohbet ettiler ve Amatör spor kulüplerinin sorunları ile ilgili bilgi verdiler.

Spor Müdürü İbrahim Kösoğlu yeni oluşturulan spor biriminin henüz bütçesi olmadığını, ekim ayında yapılacağını,2015 yılından itibaren kısa, orta ve uzun vadeli planlar yapıldığını ve bunların gerçekleştirileceğini söyledi.

Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın Maltepedeki Amatör spor kulüplerine maddi ve manevi destek verdiğini sorumların çözüleceğini vurguladı.

Mask Başkanı Behram Kaçar Spor müdürü İbrahim Kösoğlu ile çok yararlı bir görüşme yaptıklarını, öncelik sırasına göre yapılması gerekenleri daha sonra bir rapor halinde kendisine vereceklerini  söyledi.

Başkan Kaçar Spor müdürü İbrahim Kösoğlu’nun çok nitelikli ve nicelikli bir bürokrat olduğunu düşündüğünü, böyle bir yönetici ile çalışacakları için de Maltepe Amatör spor kulüplerinin çok şanlı olduğunu  vurguladı.

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.