istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Ali Yücel Kalecilik Dersi Verdi

DSC_0012

Altınordu Spor Kulübü Kaleci İzleme Antrenörü Ali Yücel Zümrütevler Spor  U-11 Yaş grubu takımı kalecilerine Kaleci eğitimi verdi.

DSC_0014

Zümrütevler spor U-11 Yaş grubu kalecileri Mücahit Köse ve Muhammet Nezir Destegül ile özel olarak ilgilendi

DSC_0016

Ali hoca Kaleci adaylarına önce top tutmayı öğretti

DSC_0017 DSC_0018 DSC_0020 DSC_0025 DSC_0033 DSC_0034 DSC_0036

DSC_0011

Zümrütevler spor kurucu yöneticisi Serkan Aslan Altınordu spor kulübünün Kaleci Antrenörü Ali Yücel ile resim çektirdi ve kendisine teşekkür etti.

 

Ali Yücel Kaleci eğitimi   verdi:

Maltepesporun  efsane kalecilerinden Altınordu spor kulübü Kaleci Antrenörü Ali Yücel(Panter Ali) Maltepe Zümrütevler spor kulübü U-11 yaş grubu takımının idmanını ziyaret etti,

2004 doğumlu kaleci adayları Muhammet Nezir Destegül ve Mücahit Köse ile özel olarak ilgilenerek onlara kalecilik konusunda öğütler verdi.

Önce top tutuş şekillerini gösterdi ve Kalecilik temel eğitimi konusunda bilgilendirdi.

Zümrütevler spor kulübü kurucu yöneticisi Serkan Aslan Ali Yücel hocamız bizi kırmadı ve U-11 yaş grubu takımımızın idmanına geldi, kalecilerimiz ile özel olarak ilgilendi kendisine teşekkür ediyorum dedi.

Ali hoca bu davranışı ile ne kadar mütevazı olduğunu gösterdi Allah yolunu açık etsin, inşallah daha iyi yerlerde görürüz dileklerini belirtti.

Gerçekten de Ali Yücel hoca Maltepe ve çevresinde Kaleci eğitimi konusunda çok faydalı çalışmalar yaptı, bileğinin hakkı ile bugünlere geldi,Maltepe ilçesinin gururu olan Ali Yücel Hocamızı inşallah önümüzdeki yıllarda çok daha iyi yerlerde görmek istiyoruz.

Allah gönlüne göre versin.

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.