istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Ünlüler ve Görme Engelliler Milli Takımı Maltepe’ye Geliyor

DSC_0021

3 Aralık Dünya Engelliler günü etkinlikleri çerçevesinde Görme Engelliler Futbol milli takımı Maltepe Belediyesi Altayçeşme Kapalı spor salonunda maç yapacak.

DSC_0042

DSC_0036

3 Aralık Çarşamba günü saat 12.00 de Maltepe Belediyesi Altayçeşme Yalçın Kızılay Kapalı spor salonunda Görme Engelliler milli takımı Maltepe Belediyesi Ünlüler karması ile karşılaşacak.

 

3 Aralık Dünya Engelliler gününde Futbol oynanacak:

 

Maltepe Belediyesinin 3 Aralık Dünya Engelliler günü etkinlikleri kapsamında Çarşamba günü saat 12.00 de Maltepe Belediyesi Altayçeşme Yalçın Kızılay Spor salonunda Engelliler Mili takımı ile Maltepe Belediyesi Ünlüler Karması futbol takımları maç yapacak.

Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç’ın da forma giyeceği Ünlüler takımının  Teknik direktörlüğünü Müzisyen FeridunDüzağaç yapacak,

Ersin Korkut, Hakan Meriçler, İbrahim Kendirci, Zafer Peker, Özgür Özgülgün, Anıl İlter, Gazeteci  İsmail Küçükkaya, Gazete ve televizyonların spor müdürleri, eski futbolcular Oktay Derelioğlu ve İbrahim Üzülmez sahada yer alacaklar.

Görme Engelliler milli takımının teknik direktörlüğünü Yılmaz Vural’ın yapacağı,Takımların Görme engellilerin yaşadığı sorunları daha iyi anlamak ve vurgulamak için sahaya gözleri bantlı olarak çıkacakları belirtildi.

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.