istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Zafer Yıldırım ve Serkan Aslan Sinan Çetiz’i Ziyaret Ettiler

DSC_0019

Zümrütevler spor kulübü Başkanı Zafer Yıldırım ve Muhtar Serkan Aslan Maltepe Belediye Başkanı Sinan Çetizî Ziyaret ettiler,

DSC_0014

DSC_0015 DSC_0016

 

Başkan Yardımcısına nezaket Ziyareti:

 

Maltepe Zümrütevler spor kulübü başkanı Zafer Yıldırım ve Muhtar Serkan Aslan Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Çetiz’i makamında ziyaret ettiler.

Belediye başkan yardımcısı Sinan Çetiz’e Zümrütevler mahallesindeki İski’ye ait yerin Maltepe Zümrütevler spor kulübüne tahsisi ile ilgili yapılan görüşmelerden alınan olumlu sonuçlar  hakkında bilgi verdiler.

Zafer Yıldırım ve Serkan Aslan İski Genel müdürü Dursun Atilla Altay ve Emlak daire Başkanı Mehmet Aygün’ün ,Maltepe Zümrütevler spor kulübünün spor tesisleri yapılması için onay verdiklerini, dilekçe ile müracaat edildiğini sonuçların önümüzdeki hafta alınabileceğini Belediye başkan yardımcısı Sinan Çetiz’e ilettiler.

Sinan Başkan Zümrütevler mahalleinde eksikliği hissedilen spor tesislerinin bir an önce yapılması gerektiğini vurguladı, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın tavassutları ile  üzerimize düşeni yapmaya hazırız dedi.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.