istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Milletvekili Adayı Metin Eroğlu Gülsuyu spor Kulübünü Ziyaret Etti

DSC_0132

HDP 1.Bölge Milletvekili adayı Metin Eroğlu Gülsuyu spor kulübünü ziyaret ederek  partisinin spor politikası hakkında bilgiler verdi.

DSC_0111

Milletvekili adayı Metin Eroğlu Besyo Spor yönetimi mezunu olduğunu Tenis Antrenörlüğü yaptığını söyledi,

DSC_0109

Mask başkanı Bayram Behram Kaçar toplantıda Moderatörlük yaptı

DSC_0115 DSC_0120 DSC_0122

Davut Akman, Semih Yücesan, Oğuz Özyiğit

DSC_0123 DSC_0125 DSC_0128

Zümrütevler spor kulübü başkanı Zafer Yıldırım ve Antrenörü Oğuz Özyiğit

DSC_0129

 

Metin Eroğlu Gülsuyu spor kulübünü ziyaret etti:

HDP 1.bölge Milletvekili adayı Metin Eroğlu 1 kasım seçimleri kapsamında Gülsuyu spor kulübüne gelerek Maltepe Amatör spor kulüpleri Başkan ve yöneticileri ile görüştü,

Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği başkanı ve Gülsuyuspor kulübü başkanı Bayram Behram Kaçar’ın moderatörlük yaptığı toplantıya Maltepe Zümrütevler spor kulübü başkanı Zafer Yıldırım, Gülensu spor kulübü başkanı Volkan Uyar,Gülsuyu spor kulübü yöneticisi Davut Akman ve diğer kulüp yöneticileri katıldılar.

Mask Başkanı Bayram Behram Kaçar Milletvekili adayı Metin Eroğlu’na ziyareti için teşekkür etti ve Amatör spor kulüpleri olarak siyasilerden beklentilerinin Yerel yönetimler yasasındaki Amatör spor kulüplerine nakdi yardım verilebilir maddesinin muğlak olduğunu, bu maddenin verilir şeklinde düzenlenmesi gerektiğini vurguladı.

Bayram Behram Kaçar ayrıca Gülsuyu spor tesislerinin 9 yıl önce yenisi yapılmak üzere yıkıldığını ve mağdur edildiklerini vurguladı ve CHP Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç’ın 5.000,000 tl yatırım yaparak Maltepe belediyesine ait olan parsele tribün inşaatı yaptığını, kendisine müteşekkir olduklarını söyledi.

Başkan kaçar Milli Emlak’a ait olan diğer 3 parsele de saha yapılabilmesi için Siyasilerden yardımcı olmalarını beklediklerini belirtti.

Hdp 1.bölge Milletvekili adayı Metin Eroğlu İktidarın Yeşil olarak ağacı sevmediklerini, paranın yeşilini daha çok sevdiklerini vurgulayarak, iktidar olduklarında işgal altındaki tüm yeşil alanların spor tesisleri haline dönüştürmek için  mücadele edeceklerini söyledi.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.