istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Zümrütevlersporun Alt Yapısı Çalışıyor

DSC_0085

Maltepe Zümrütevlerspor Alt yapısı U-12 ve U-14 yaş grubu takımları  Çalışmalarını sürdürüyor

DSC_0078 DSC_0080 DSC_0089

Antrenör Oğuz Özyiğit futbolcularına yapacakları ısınma hareketlerinin doğrusunu  gösteriyor

DSC_0097

Futbolcuları da Oğuz hocayı can kulağı ile dinliyorlar

DSC_0088

Oğuz Hocaya da Maaşallah Allah nazardan saklasın , Tekelsporda futbol oynadığı eski günlerindeki gibi mihrap yerinde

DSC_0104 DSC_0105 DSC_0106

DSC_0093 DSC_0094 DSC_0095 DSC_0096

DSC_0084

Zümrütevler spor kulübü Yönetim Kurulu üyesi Genel Kaptan Recep Köse iş ortağı Mehmet Arif Yavuz ile birlikte idmanları izliyor,

 

Zümrütevler çalışıyor.

 

Maltepe Zümrütevler spor kulübü U-12 ve U-14 yaş grubu idmanlara  oyuncular yoğun ilgisi gösteriyorlar, 2 takım halinde  yaklaşık 35 kişinin katılımı ile  zevkli ve eğlenceli  çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Sal ve Perşembe günleri saat 16.00-19.00 arası Maltepe Belediyesi Girne Mahallesi Halı saha spor tesislerinde yapılan idmanlara Antrenör Oğuz Özyiğit nezaret ediyor.

Zümrütevler spor kulübü Antrenörü Oğuz hoca futbolcularına alt yapı temel eğitimi ve performans programlarını  uyguluyor, onlara futbolun inceliklerini öğretiyor.Fizik kalitelerini, Teknik kapasitelerini ve taktik oyun anlayışlarını geliştirmeye yönelik çalışmalar yapıyor,

Yönetim kurulu üyesi Genel kaptan Recep Köse de idmanları saha kenarından izliyor Futbolcuların motivasyonunda Oğuz Hocaya yardımcı oluyor.

Recep Köse Futbolu çok sevdiğini vurgulayarak Maltepe Zümrütevlerspor kulübünün geleceği olan bu gençlere hizmet etmekten zevk aldığını söyledi.

Genel Kaptan Recep Köse Maltepe Zmrütevler spor kulübü başkanımız Zafer Yıldırım ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile  birlikte, bu yetenekli gençleri spora yönlendirmek ,onların sağlıklı yaşam için spor yapmalarını sağlamak, iyi birer sporcu olmaları    için elimizden geleni yapıyoruz dedi.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.