istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Ali Muhammet Tanrıyaşükür Belediye Başkanı Ali Kılıç’a Yönelik Eleştirilerde Bulundu

DSC_0009

İ.a.s.k.f Genel sekreteri ve Tff İstanbul il Temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür Mask kongresinde Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a yönelik eleştirilerde bulundu,

 

Ali Kılıç Amatör Spor Kulüplerine gereken önemi vermiyor:

 

İstanbul Amatör spor kulüpleri Federasyonu genel sekreteri ve Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul il temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür Mask olağan kongresinde yaptığı konuşmada Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın Amatör spor kulüplerine gereken önemi vermediğini söyledi,

Ali Muhammet Tanrıyaşükür İstanbuldaki 39 ilçenin Belediye başkanları ile zaman zaman bir araya geldiğini, ilçe spor müdürleri ile görüş alışverişinde bulunduğunu, İlçelerindeki Amatör spor kulüplerine verdikleri maddi ve manevi destekleri gördüğünü, bunların içinde Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın ilçesindeki Amatör spor kulüplerine maddi manevi destekler verdiğini,İstanbul Süper Amatör lig kura çekimine bile katıldığını, Ataşehir Belediye başkanı Battal İlgezdi’nin de İlçesindeki Amatör spor kulüplerinin her birine 40.000 er tl  nakdi yardım yaptığını söyledi,

Tff İstanbul il temsilcisi Ali Tanrıyaşükür Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın bu konuda diğer belediye başkanlarının çok gerisinde kaldığını, spor yatırımlarının eksik olduğunu,İdealtepe spor tesislerinin suni çim zemininin çok yıpranmış olduğunu, değiştirilmesi gerektiğini vurguladı,

Ali Muhammet Tanrıyaşükür İdealtepe spor tesislerinde Halem odası yapılmadığı için 2016 ocak ayından itibaren Amtör maçlara hakem verilmeyeceğinin belirtildiğini, Maltepe Belediyesine bildirildiği halde henüz bir şey yapılmadığını belirtti.

Mask Başkanı Bayram Behram Kaçar Ali Muhammet Tanrıyaşükür’ün konuşmasından sonra söz alarak Ali başkanın Ali kılıç başkan konusundaki eleştirileri konusunda aynı fikirde olmadığını söyleyerek düşüncelerine katılmıyorum dedi.

Bayram Behram Kaçar Ali Kılıç başkandan önceki Belediye başkanlarını da gördük, Ali Kılıç başkanımız göreve geldiği günden bu yana Maltepe Amatör spor kulüplerine Maddi ve manevi desteklerini sürdürmektedir, Kulüplerimizin her birine 20.000 er  tl nakdi yardım yapıldığını, ayrıca maçlara Otobüs tahsis edildiğini bu uygulamanın kulüplerimizin her birine yılda 20.000 tl yardım demek olduğunu,

Ali Kılıç başkan Amatör spor kulüplerine hizmet verecek Maltepe Belediyesi Spor Müdürlüğü birimini de kurdu ve İbrahim Kösoğlu müdürümüz görevlendirdi dedi.

Altayçeşme Yalçın Kızılay Kapalı spor salonu işletmecisinden Mask’a her Ay 10.000 tl kira geliri sağlanması için protokol yapıldığını, kaymakam imzaladıktan sonra uygulanacağını ifade etti.

Bayram Behram Kaçar Maltepe ilçesi Amatör spor kulüpleri olarak Belediye başkanımız Ali Kılıç’ı başarılı buluyoruz, önümüzdeki günlerde  yatırımların devam edeceğini umduğunu söyledi.

Maltepe Belediyesi Spor müdürü İbrahim Kösoğlu da söz alarak Ali Muhammet Tanrıyaşükür’ün Ali Kılıç Başkanı ile ilgili eleştirileri cevapladı.

İbrahim Kösoğlu ilçemizdeki Amatör spor kulüplerinin sorunlarını tespit ettik çözümü  için rapor hazırladık, başkanımız Ali Kılıç’ın  talimatları doğrultusunda gerekli çalışmaları yapıyoruz dedi.

Gülsuyu spor kulübü yöneticisi Haşim Taş da söz alarak Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç’a haksızlık yapıldığını, Maltepe Belediyesi  Gülsuyu spor tesisleri inşaatının sürdüğünü yaklaşık 5.000.000 tl yatırım yapılarak Tribün ve bina yapıldığını Zümrütevler spor tesislerinin inşaatının da başlatıldığını  söyledi.

Ali Muhammet Tanrıyaşükür kongre Divan başkanı olarak sorunları dile getirmek adına bu eleştirileri yaptığını, kimsenin bu eleştirilerden alınmaması gerektiğini uyarı niteliğinde olduğunu ders çıkarılması gerektiğini söyledi.

Ali Başkan İa.s.k.f. Genel Sekreterliği, Tff İstanbul il temsilciliği, İaskf yönetim kurulu üyeliği ve denetim kurulu üyeliği makamlarında 18 spor kulübünün bulunduğu Maltepe ilçesinden 3 spor adamının bulunduğunu, bunun da İstanbul Amatör futbolunda çok önemli olduğunu vurguladı,

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.