istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Fikirtepe Dumlupınarspor Kulübü Yönetimi Aykurt Nuhoğlu İle Görüştü

DSC_0002

Fikirtepe Dumlupınar spor kulübü başkanı Yalıçın Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri Kadıköy Belediye başkanı Aykurt Nuhoğlu’nu ziyaret ettiler

DSC_0008

Fikirtepe Dumlupınarspor yönetimi Kadıköy Belediyesi spor müdürü Zafer Batar ile birlikte

DSC_0014

Fikirtepe Dumlupınarspor kulübü yönetim kurulu Salih Bağırgan, Abdullah Efendiler, Akif Öncel, Nazan Gürkan, Başkan Yalçın Yalçın ve Hüseyin Gediz

DSC_0009

Yönetim kurulu Kadıköy Belediyesinde

 

Fikirtepe Dumlupınarspor Kadıköy Belediyesinde:

 

Fikirtepe Dumlupınar spor kulübü başkanı Yalçın Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri Nazan Gürkan, Abdullah Efendiler, Hüseyin Gediz, Akif Öncel, ve Salih Bağırgan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nu ziyaret ettiler.

Başkan Yalçın Yalçın Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’na Fikirtepe Dumlupınar spor kulübü tesisleri ile ilgili sorunları  dile getirdiler ve Aydınlatma sisteminin onarımının yapılmasını talep ettiler.

Kadıköy belediyesinin ilçedeki  Amatör spor kulüplerine Otobüs tahsisinde de sorunlar yaşandığını dile getirerek 2016-17 sezonda iyileştirilmesini istediler.

Ayrıca Amatör spor kulüplerine yapılacak olan nakdi yardımın da Eylül ayının ilk haftasında ödenmesini söylediler,

Kadıköy Belediye başkanı Aykurt Nuhoğlu Belediye olarak Amatör spora bütçenin binde 12 sini ayırmak zorunda olduklarını, kapalı spor salonu ve diğer yatırımlar ile de bunu gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Aykurt Nuhoğlu Fikirtepe Mahallesindeki Kentsel dönüşüm uygulamasının  İstanbul Büyükşehir belediyesi tarafından gerçekleştirildiğini, projedeki  terk alanlarının Kadıköy Belediyesine değil de Milli Emlak ve Büyükşehir Belediyesine yapıldığını vurgulayarak bu konuda kendilerinin herhangi bir tasarruflarının bulunmadığını,

Kadıköy belediyesi olarak spora ve sporcuya önem verdiklerini, ilçe sınırlarında mevcut yeşil alanları ve spor alanlarını korumaya çalıştıklarını ifade etti.

Aykurt Nuhoğlu Fikirtepe Dumlupınarspor kulübünün ve diğer Amatör spor kulüplerini sorunlarını çözmek için de ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Fikirtepe Dumlupınar spor kulübü başkan Yalçın Yalçın ve yönetim kurulu Belediye başkanı Aykurt Nuhoğlu’na teşekkür ettiler ve kulübün renklerini taşıyan formasını hediye ettiler.

 

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.