istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Kondisyoner Sonkan Konak Hoca Futbol Antrenör Kursunda Ders Verdi

dsc_0016

Futbol Antrenörü Kondisyoner Sonkan Konak Başıbüyükteki Tff C Grassroots Antrenör Kursunda kursiyerlere Antrenörlük Bilgisi,Maç ısınması, Koordinasyon, Sürat ve Dayanıklılık konularında Teorik ve Pratik ders verdi.

dsc_0027

Sonkan Konak hoca kursiyerlere yapmaları gerekenleri anlattı

dsc_0036 dsc_0038 dsc_0039 dsc_0040 dsc_0043  dsc_0047 dsc_0048

dsc_0007

Tff kurs eğitmeni Tudor Nedim Karadeniz Osman Erdoğan ile birlikte

dsc_0008

Tüfad İstanbul şube yöneticileri Aziz Akgün, Osman Erdoğan, Tff Eğitmeni Tudor Nedim Karadeniz ve Metin Köksal Terzi

dsc_0009

Başıbüyük spor tesislerinde kursiyerlere ev Lezzetli yemekleri ikram ediliyor.

dsc_0010

dsc_0001

Tudor Nedim Karadeniz kursiyerlerin eğitiminden sorumlu Tff Eğitmeni

 

 

Sonkan Hoca Kursiyerlere ders verdi:

 

Deneyimli Futbol Antrenörü Kondisyoner Sonkan Konak hoca Maltepe Başıbüyük StadındaTff ile Tüfad İstanbul şubesinin ortaklaşa  düzenledikleri Metin Türel  Tff C Grassroots Futbol Antrenör kursundaki Antrenör adaylarına uzmanlık  alanına giren Antrenörlük bilgisi, Maç ısınması, Koordinasyon, Dayanıklılık ve  sürat konularında Teorik ve pratik ders verdi.

Sonkan Konak hoca 1972 Trabzon Maçka doğumlu.

Futbol Antrenörlüğüne 1998 yılında Gençlerbirliği spor kulübünün Alt yapısında Gençlik Geliştirme Antrenörü olarak başladı, 2 yıl görev yaptı.

2000 yılında Arsinspor kulübünde Profesyonel takım Antrenörü olarak çalıştıktan sonra sırasıyla, Saran Keskinspor, Kastamonuspor, Kilimli Belediyespor, Osmanlıspor, Pazarspor, Kartalspor, Çarşambaspor, Mke Ankaragücü, Boluspor, Ümraniyespor ve Mersin İ.y spor kulüplerinde görev yaptı.

Futbol Kondisyoner Antrenörlüğü  konusunda Türkiye’nin sayılı hocaları  arasında bulunan Sonkan Konak   Tüfad İstanbul şubesinin daveti üzerine İstanbul’a gelerek Başıbüyükteki Metin Türel Tff C Grasssroots Antrenör kursunda kursiyerlere ders verdi.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.