istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Kadir Küçükay Yazıyor

kadir

Muğlaspor galibiyeti fazla Abartılmamalı

 

Profesyonel lig temsilcimiz Maltepespor takımının 30 Ekim Pazar günü Muğlasporu deplasmanda 1-0 yenerek aldığı ilk galibiyet ve 3 puan Başkan, yönetim, teknik heyet ve futbolcuların moral motivasyonlarını yükseltmiştir.

Futbol oyununda takımların kötü gidişlerinde alınan bu tip galibiyetler dönüm noktası olabilir, inşallah Maltepespor için de böyle olur.

Bu süreçte bu galibiyetin alınmasında emeği geçenleri kutluyorum.

Ancak Alınan bu galibiyet haddinden fazla abartılmamalıdır, sadece 1 maç kazandık o kadar diye değerlendirilmelidir.

Ayrıca alınan bu galibiyet Maltepesporlu futbolcuların sorumluluklarını bir kat daha arttırmıştır, Muğlaspor galibiyetinin tesadüf olmadığını  Elaziz Belediyespor maçında da bizlere göstermeleri gerekiyor.

Aksi taktirde demek ki Muğlaspor maçı galibiyeti tesadüfmüş diye düşünülebilir.

Geçen hafta maç öncesi yazdığımız Kadir Küçükay yazıyor köşemizde Muğlaspor maçının kazanılması isteğiyle Takım hakkında bir yazı kaleme almış ve olasılıkları değerlendirmiştik.

2016-17 sezon başından bu yana Maltepespor takımının futbolcularını karakter  ve kişilikleri ile ilgili olumlu görüşler ortaya koyduk ve devam ediyoruz.

Maltepe Hasan Polat Stadında Oynanan maçlarda daha önceki hocayı eleştirmediğimiz için saldırıya dahi uğradık, ama hala aynı düşüncedeyiz ve bu Maltepespor takımının iyi takım olduğu iddiasındayız.

Muğlaspor deplasmanında Maltepespor takımına galibiyeti getiren ve 3 puan almamızı sağlayan Santrfor Volkan Serim’in attığı golün anlamı hayli fazladır.

Son 2 maçta bu oyuncuya aleyhte tezahürat yaparak  haksızlık yapılmıştır.

Volkan Serim Maltepespor için önemli bir futbolcudur, kaybedilen maç sonrası soyunma odasında gözyaşı döken ama yılmayan karakterli ve kişilikli bir oyuncumuzdur.

Bu oyuncumuza sahip çıkmalıyız maçlarda lehinde tezahüratlar yaparak onore etmeliyiz ve kazanmalıyız.

Bu Maltepespor bizim başka Maltepespor yok.

 

Elaziz Belediyespor maçında görüşmek üzere

 

Saygılarımla

Kadir Küçükay

 

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.