istanbul evden eve nakliyat, rent a car

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Ödülleri Dağıtıldı

 

dsc_0082

Mask ve Maltepe Kent konseyinin ortaklaşa düzenledikleri 29 Ekim Cumhuriyet kupası Futbol turnuvasına katılan takımlara ödülleri dağıtıldı.

 dsc_0066

Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç Mask başkanı Batram Behram Kaçar ve Maltepe Kent konseyi başkanı Ozan demir

dsc_0094

dsc_0118

İaskf genel sekreteri ve Tff İstanbul il temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür de ödül verdi

dsc_0129

Maltepe Kent konseyi başkanı Ozan Demir de ödül verdi

dsc_0135

Maltepe Belediye başkan yardımcısı Gültekin Karataş da ödül verdi

dsc_0080 dsc_0081 dsc_0103 dsc_0108 dsc_0114 dsc_0122 dsc_0124 dsc_0137

dsc_0139Belediye başkadsc_0144

Belediye başkanı Ali Kılıç takım kaptanları ile el ele tutuşarak bu pozu verdi

dsc_0156

Ödül törenine katılanlar ile toplu resim çektirildi

dsc_0164

Mask başkanı Bayram Behram Kaçar Belediye başkanı Ali Kılıç’a resim hediye etti

2

Ali Kılıç başkana Gülsuyuspor forması hediye edildi

dsc_0001

dsc_0177

Maltepe Zümrütevlerspor kulübü başkanı Zafet Yıldırım Belediye başkanı Ali Kılıç’a Zümrütevler spor tesislerinin akıbetini sordu

dsc_0184

Açılışa katılan Amatör spor kulüpleri başkan ve yöneticileri

 

29 Ekim Cumhuriyet kupası ödülleri sahiplerini buldu:

 

Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği ve Kent Konseyinin birlikte düzenledikleri 29 Ekim Cumhuriyet kupası Futbol Turnuvasına katılan takımlara ödülleri dağıtıldı.

Gülsuyu AsımKara spor tesislerinde düzenlenen törene Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç, Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği başkanı Bayram Behram Kaçar, Maltepe kent konseyi başkanı Ozan Demir, Belediye başkan yardımcıları Gültekin Karataş , Ömer Ekşioğlu, İaskf genel sekreteri ve Tff İstanbul il temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür, Maltepe Zümrütevler spor kulübü başkanı Zafer Yıldırım, Başıbüyük spor kulübü başkanı Adem Karataş, 1923 Esenkent spor kulübü başkanı Selçuk Tatlıtürk ve diğer kulüp başkanları ve yöneticileri katıldılar.

Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği başkanı Bayram Behram Kaçar törenin açılış konuşmasını yaptı ve Maltepe Amatör spor kulüplerinin her zaman yanında olan Belediye başkanımız Ali Kılıç ile gurur duyuyoruz, Allah onu başımızdan eksik etmesin dedi.

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç  Maltepe ilçesindeki Amatör spor kulüplerinin çocukların ve gençlerin spor yapmalarına imkan tanıdığını Alt yapılarda yetişen gençlerin de gelecekte profesyonel lig temsilcimiz Maltepespor takımında  yapısında futbol oynamaları gerektiğini vurguladı.

Ali Kılıç başkan Geleceğimiz olan çocuklar ve gençlerin spora yönlendirilmesinde önemli rol oynayan  Amatör spor kulüplerimiz bizim olmazsa olmazımızdır, onlar için için elimizden ne gelirse yapmak zorundayız, yapmaya da çalışıyoruz  dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.