istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Fatih Gümüşel Sancaktepe Belediyespor İle Yollarını Ayırdı

56390

Sancaktepe Belediyesporun tecrübeli orta saha oyuncusu Fatih Gümüşel kulübü ile anlaşarak sözleşmesini feshetti

fatih-gumusel

Fatih Gümüşel’in futbol geçmişi

 

Fatih Gümüşel Sancaktepe Belediyespor ile yollarını ayırdı:

 

Profesyonel 3.lig 1.grupta lider durumda olan Sancaktepe Belediyespor kulübünün tecrübeli orta saha oyuncusu Fatih Gümüşel’in kulüp başkanı ile görüşerek sözleşmesini feshettiği belirtildi.

2016-17 sezon başında Sancaktepe Belediyespor takımına transfer olan tecrübeli orta saha oyuncusu Fatih Gümüşel ligde ve Ziraat Türkiye kupasında toplam 11 maç oynadı 1 gol attı.

Kendisi ile telefonda görüştüğümüz Fatih Gümüşel  futbolculuk kariyerinde oynadığı takımlarda hep banko oynadığını, Sancaktepe Belediyespor takımında az süre aldığını düşündüğü için daha fazla katkıda bulunabileceği bir takımda oynamak istediği düşüncesi ile Başkan ve hoca ile görüşerek karşılıklı olarak sözleşmesini feshettiklerini söyledi.

Fatih Gümüşel Sancaktepe Belediyespor kulübünden maddi olarak hakkın aldığını ancak memur zihniyetli bir oyuncu olmadığı için oynamayı tercih ettiğini vurguladı ve kendisine bu konuda anlayış gösteren Başkanına  ve hocasına da teşekkür etti.

Futbolculuğunun yanında karakteri ve kişiliği ile de tanıdığımız bildiğimiz deneyimli orta saha oyuncusu  Fatih Gümüşe’i kulüplere öneriyoruz.

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.