istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Maltepe Amatör Spor Kulüplerine İbb Spor Malzemeleri Dağıtımı Gerçekleştirildi

img_1361

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Maltepe Amatör spor kulüplerine spor malzemelerinin dağıtımı gerçekleştirildi

img_1360

Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av. Ümit Çoban İbb Kadir Topbaş’a vekaleten malzeme dağıtımına katıldı

img_1359

Maltepe Özel Sporcular kulübü  başkanı Selami Yeşilyurt da törene katıldı

img_1352

img_1354

 

 

İBB Maltepe Amatörlerine spor malzemelerini dağıttı:

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Maltepe ilçesindeki Amatör spor kulüplerine spor malzemeleri dağıtımı gerçekleştirdi.

Maltepe sahil dolgu alanındaki spor tesislerinde yapılan dağıtım törenine İstanbul Büyükşehir Belediye başkanını temsilen Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av. Ümit Çoban, Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği ve Gülsuyu spor kulübü başkanı Bayram Behram Kaçar, Maltepe Zümrütevlerspor kulübü başkanı Zafer Yıldırım, Maltepe Özel sporcular kulübü başkanı Selami Yeşilyurt ile  diğer spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldılar.

Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği Mask başkanı Bayram Behram Kaçar Amatör spor kulüplerine malzeme yardımını gerçekleştiren İstanbul Büyükşehir belediye başkanı Kadir Topbaş’a ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Maltepe ilçesindeki  bazı spor kulübü yöneticilerinin  İstanbul Büyükşehir belediyesinin İstanbul Sahilspor kulübünü kurdurdukları ve sahildeki  dolgu alanında bulunan  spor tesislerini  Maltepe Amatör spor kulüplerine değil de İstanbul Sahil spor kulübüne tahsis ettiklerin,Büyükşehir belediyesinin maddi ve manevi imkanlarının sınırsız bir şekilde kullandırdıklarını iddia ederek adaletsizlik yaptıklarını,toplantıya katılmamak suretiyle de  spor malzemelerini almadıkları ve sanal ortamda da açıkça  protesto ettikleri görüldü.

Maltepe ilçesi sahil dolgu alanında yapılan spor tesislerinin Maltepe ilçesindeki  Amatör spor kulüplerine tahsisinde çok geç saatler verildiği  gelmeye zorlandıkları, tüm saatlerin İstanbul sahil spor kulübüne tahsis edildiği iddia ediliyor.

Bu konuda birçok şikayet geliyor,Eğer bu iddialar doğru ise İstanbul Büyükşehir belediyesinin  yaptığı bu  uygulamanın çok yanlış olduğu  gerçeğini de söylemeliyiz..

Başakşehir spor kulübü adı kullanılarak Maltepe ilçesindeki profesyonel Maltepespor kulübü ve diğer 18 Amatör spor kulübüne haksızlık yapıldığını da söylemek gerekiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Maltepe ilçesindeki tüm spor kulüplerine  aynı mesafede olmalı ve hepsine eşit miktarda destek vermelidir.

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.