istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Ömer Ekşioğlu Bayram Behram Kaçar ve Muhtarlar İle Görüştü

DSC_0058

Maltepe Belediye başkan yardımcısı Ömer Ekşioğlu Gülsuyu Spor kulübü başkanı Bayram Behram Kaçar, Gülsuyu Mahalle muhtarı Necdet Tümer ve Gülensu Mahalle Muhtarı Ali Rıza Yıldız’ı ağırladı.

 

Gülsuyu ve Gülensu Mahallesi temsilcileri Ömer Ekşioğlu’nu ziyaret ettiler:

 

Maltepe belediye başkan yardımcısı Ömer Ekşioğlu’nun ziyaretçileri Gülsuyu spor kulübü başkanı Bayram Behram Kaçar, Gülsuyu mahalle muhtarı Necdet Tümer, Gülensu mahalle muhtarı Ali Rıza Yıldız oldular.

Misafirleri ile spor konusunda sohbet eden Belediye başkan yardımcısı Ömer Ekşioğlu Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç’ın talimatı ile Maltepe ilçesinde Amatör spor kulüplerinin sorunlarını çözmek için çaba sarf ettiklerini vurguladı.

Gülsuyu spor kulübü başkanı Bayram Behram Kaçar ve Gülsuyu mahalle muhtarı Necdet Tümer ile Gülensu mahalle muhtarı Ali Rıza Yıldız belediye başkan yardımcısı Ömer Ekşioğlu’na Gülsuyu Asım Kara spor tesislerinin yapımında emeği geçen Belediye başkanı Ali Kılıç ve tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Gülsuyu ve Gülensu mahalle temsilcileri Gülsuyu Asım Kara spor tesislerinin eksikleri bulunduğunu ve bu konuda gerekenlerin ivedilikle yapılmasını beklediklerini söylediler.

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.