istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Kaymakam Meftun Dallı Metruk Binaları Yerinde İnceledi

DSC_0017

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı Zümrütevler Mahalle muhtarı Serkan Aslan ile birlikte Zümrütevler spor tesislerinin yanındaki Metruk binaları yerinde inceleyerek yıkılmaları gerektiğini söyledi.

DSC_0018

Zümrütevler mahalle muhtarı Serkan Aslan Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı ile görüşerek bilgi verdi

DSC_0012

DSC_0010

DSC_0361

Metruk binalar uyu8şturucu müptelaları ve tinercilerin istilasına uğradı

DSC_0367

DSC_0347 DSC_0348 DSC_0349 DSC_0352 DSC_0354 DSC_0356 DSC_0359

 

Kaymakam meftun Dallı Metruk Binaları inceledi:

 

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı Zümrütevler mahallesindeki metruk binaları yerinde inceledi.

Zümrütevler mahalle muhtarı Serkan Aslan  Zümrütevler spor tesisleri inşaatının yanındaki metruk binaların tinercilerin ve uyuşturucuturucu  bağımlılarının istilasına uğradığını, spor tesislerinin hemen yanında tehlike arz eden bu yerleri vurgulayarak yıkılmaları gerektiğini belirtti.

Maltepe Zümrütevler mahalle muhtarı Serkan Aslan’ın daveti üzerine Zümrütevler mahallesine gelen Kaymakam Meftun Dallı mahallede bulunan metruk binaların son durumlarını  yerinde gördü.

Maltepe Kaymakamı  Meftun Dallı Maltepe ilçesinde mahallelerde bulunan uyuşturucu bağımlıları ve  tinercilerin uğrak yeri olan bu tip metruk binaların belirlenmesi için  tüm Mahalle muhtarlıklarına yazı gönderildiğini, ilk fırsatta da gelen cevaplar değerlendirilerek ilgili yerlere yıkım konusunda gereken tebligatın yapılacağını ifade etti.

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.