istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Maltepe Amatör Spor Kulüpleri Ayaklandı

DSC_0035

Maltepe Girne mahallesi kapalı spor kompleksinin Beşiktaş spor kulübüne verildiği iddiası Maltepe ilçesindeki Amatör spor kulüplerini ayağa kaldırdı

DSC_0001

Selçuk Uzun, Cesur Kılıç, Bayram Behram Kaçar, Saim Atalay

DSC_0028

Cesur Kılıç, Bayram Behram Kaçar

DSC_0011

Cesur Kılıç, Bayram Behram Kaçar, Saim Atalay ve Zafer Yıldırım

DSC_0013 DSC_0014 DSC_0016

Mask başkan yardımcısı Selçuk Uzun

DSC_0021 DSC_0022 DSC_0024  DSC_0030

Mösk başkan yardımcısı Semih Kavalcı

DSC_0031

 

Maltepe Spor kompleksini Beşiktaş spor kulübüne veremezdiniz:

 

Maltepe Amatör spor kulüplerinin başkanları ve yöneticileri Maltepe spor kompleksinin Beşiktaş spor kulübüne verilmesine hep birlikte tepki gösterdiler.

Gençlik ve spor bakanlığının Maltepe Girne mahallesinde bulunan kapalı spor kompleksinin Beşiktaş spor kulübü hentbol takımına  verilmesine büyük tepkilerini dile getirdiler.

Maltepe Çamlık Çay bahçesinde toplanan Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği Mask başkan ve yöneticileri Gençlik ve spor Bakanlığının bu tasarrufunun yanlış olduğunu vurguladılar.

Mask başkanı Bayram Behram Kaçar geçen hafta düzenlenen gecede Gençlik ve spor bakanı Akif Çağatay Kılıç’a bunu sorduklarını  bakan beyin konu öyle değil diyerek lafı geçiştirdiğini  belirtti.

Bayram Behram Kaçar Gençlik ve spor bakanı Akif Çağatay Kılıç ‘ın  yanlış bilgilendirildiğini düşündüğünü, en kısa zamanda da bu yanlışın düzeltileceğine inandığını söyledi.

Mask başkan yardımcısı Selçuk Uzun konunun siyasi irade tarafından düzeltilebileceğini, Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av. Ümit Çoban’ın devreye girmesi ile sonuç alınabileceğini belirtti.

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.