istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Maltepe Spor Kompleksi Beşiktaş Spor Kulübüne mi Veriliyor ?

DSC_0022

Maltepe Girne Mahallesindeki Kapalı spor salonu ve Yüzme Havuzunun bulunduğu Maltepe Spor Kompleksinin Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Beşiktaş spor kulübüne verildiği iddia ediliyor.

DSC_0003

Çok amaçlı spor salonu

DSC_0010

5 kulvarlı yüzme havuzu

DSC_0017

100 araçlık kapalı garaj

 

Amatör salon sporlarına  darbe:

 

Maltepe Girne mahallesindeki çok amaçlı Maltepe kapalı spor kompleksinin Beşiktaş spor kulübüne verildiği iddiaları büyük tepki çekti.

Maltepe ilçesinde 65 okulun spor faaliyetlerinin yapıldığı tek salonu olan Girne mahallesi Maltepe spor kompleksinin Gençlik spor Bakanlığı tarafından Beşiktaş spor kulübü Hentbol takımına verildiği iddiaları ortalığı karıştırdı.

Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği Mask yönetimi  Maltepe ilçesindeki Amatör spor kulüplerinin başkanları ve yöneticileri ile birlikte tepkilerini dile getirdiler.

Mask başkanı Bayram Behram Kaçar  konu ile ilgili gerekli girişimlere başladıklarını, ilgili yerlere müracaat ederek bu tahsisin durdurulmasını talep ettiklerini söyledi.

Bayram Behram Kaçar  Gençlik ve spor bakanlığının bu tasarrufunun Maltepe ilçesinde Amatör kulüplerinin salon sporlarına darbe demek olduğunu belirtti.

Konu ile ilgili bilgisine baş vurduğumuz Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av. Ümit Çoban ile telefonda yaptığımız görüşmede Beşiktaş spor kulübünün Hentbol takımının maçlarını Kocaeli ilinde oynadığı, sadece  maçlarını oynamak için Maltepe Spor Kompleksini talep ettiği bilgisini edindiğini,

Konu ile ilgili araştırma yapacağını, ilgili merciler ile görüştükten sonra  bu konuda detaylı doğru bilgilendirmeler  yapacağını ifade etti.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.