istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Ümit Çoban Gereken Yapılacaktır Dedi

Ekran Alıntısı

Ak Parti Maltepe ile Başkanı Av.Ümit Çoban Girne mahallesindeki Maltepe kapalı spor kompleksinin Beşiktaş spor kulübüne verilmesi ile ilgili olarak Ak Parti İl başkanı Selim Temurci ile görüştüğünü ve  gerekenin yapılacağı sözünü aldığını söyledi.

 

Girne Mahallesi Kapalı spor kompleksi Maltepelilerin hizmetine verilmelidir:

Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av. Ümit Çoban Maltepe Girne Mahallesi kapalı spor kompleksinin Beşiktaş spor kulübüne verilmesini onaylamadığını, öncelikle Maltepe ilçesinde yaşayanların kullanımına verilmesi gerektiğini vurguladı.

Av. Ümit Çoban konu ile ilgili olarak Ak Parti İstanbul il başkanı Selim Temurci ile görüştüğünü, kendisini bilgilendirdiğini yardımcı olmasını istediğini söyledi.

Ak Parti il başkanı Selim Temurci’nin gerekli girişimleri yapacağını, mağduriyetin giderilmesi için gerekenin yapılacağını belirttiğini ifade etti.

Ümit Çoban başkan ayrıca İbb Maltepe sahil spor tesisleri ile ilgili olarak da İstanbul Büyükşehir Belediyesi spor müdürlüğü ile görüştüğünü, Maltepe Amatör spor kulüplerinin Sahil spor tesislerinde idmanlarını  yapabilmeleri için de gerekenin yapılacağını söyledi.

Mask başkanı Bayram Behram Kaçar’ın bu konuyu İbb Spor müdürlüğü ile randevu alınmıştır, en kısa zamanda görüşülerek bu konunun çözümlenmesini bekliyorum dedi.

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.