istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Kadir Küçükay Yazıyor

DSC_0011 (4)

Başka Maltepespor Yok

 

Gün Birlik Günüdür:

 

3.lig 3.lig temsilcimiz Maltepespor 3.lig 3.grupta zor günlerden geçiyor bu sebeple gün birlik günüdür bu günlerde takımımıza daha fazla destek olmamız gerekiyor.

17 Mart Cuma günü Elaziz Beleidyespor deplasman maçında 5-1 yenilerek ligde oynadığımız son 4 maçta 4 yenilgi alarak 12 puan kaybettik ve 24 puanla maç fazlası ile 15.sırada ligden düşme hattında yer aldık.

Maltepesporun içinde bulunduğu bu zor durumun yaşadığımız ilçemize aidiyet duygusu olan herkesi de üzmesi gerektiğine inanıyorum.

Başkan İlhan Özüpekoğlu ve yönetim kurulunun sezon başından bu yana iyi niyetle ve kısıtlı imkanlarla kulübü yönetmeye çalıştıklarını biliyoruz.

Ne oldu ?

Nasıl oldu ?

Nerede yanlış yapıldı sorularını bir kenara bırakarak hep birlikte bu durumdan kurtulmanın yollarını aramamız gerekli.

Önce Maltepesporun bu sezon 3.ligde kalmasını sağlayalım daha sonra bu başarısızlığın sebeplerini kongrede kendi aramızda  tartışırız.

Maltepesporun bu sezon 3.ligde kalabilmesi için tüm Maltepelilerin de üzerine düşen görevleri yapmalarını istiyorum.

Lütfen herkes Maltepespor kulübü başkanı İlhan Özüpekoğlu ve yönetimine yardımcı olmak için elinden ne geliyorsa yapmaya çalışsın.

Bu Maltepespor hepimizin.

Başka Maltepespor yok

Kadir Küçükay olarak ben de kendilerine yardımcı olabilmek için elimden ne geliyorsa yapmaya çalışacağım.

Maltepespor bu durumdan nasıl kurtulur ?

Futbolda duygusallığa yer yoktur.

Acırsanız acınacak hale düşersiniz.

Bazen istemiyerek de olsa bazı şeyleri yapmak zorunda kalırsınız.

Başkan İlhan Özüpekoğlu ve yönetim kurulu da bazı radikal kararları almak zorundadır.

Öncelikle son 4 maçta 4 yenilgi alan 12 puan kaybeden Maltepespor takımının bu durumundan sorumlu olan teknik ekip ve futbolculardır.

Bu sebeple de gereken yapılmalıdır.

Bu saatten sonra futbolcular gönderilemeyeceğine göre hoca ile görüşülmeli iyi niyeti ve emekleri için teşekkür edilmelidir.

Olmayınca olmuyor daha fazla zorlanmamalı üzerine de  gidilmemelidir.

Maltepespor takımını son 7 maçta toparlayabilecek, bu liglerde deneyimli bir hoca ile görüşülerek anlaşma sağlanmalıdır.

Yeni hoca ile birlikte demoralize durumda olan futbolcuların öz güvenlerini sağlamak amacıyla da bir Futbol Mentörü görevlendirilmelidir.

Ankara Adliyespor maçı hazırlıkları başlatılmalı takım Ankara mevsimine uygun bir yerde 5-5 günlük bir ara kampına alınmalıdır.

Bu kamp süresince DE Hoca ile futbolcular bir araya gelerek kalan 7 maçı kazanabilmenin hesapları yapılmalıdır.

Maltepespor sevenleri olarak  bizler de  takımımızın yanında olmalı, Bergama Belediyespor, Afjet Afyonspor, Payasspor ile oynayacağımız maçları tribünde izleyerek gereken  desteği vermeliyiz.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.