istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Mustafa Aksu Düzyurt Maçı Galibiyetine Dürüm Ziyafeti Sözü Verdi

DSC_0006

Adatepe Çınar altı Dürüm firmasının sahibi Mustafa Aksu Maltepesporun 02 Nisan Pazar günü Trabzon deplasmanında oynayacağı Düzyurtspor maçında  galip gelmesi halinde takıma Dürüm ziyafeti çekeceğini söyledi.

DSC_0003

Maltepespor kulübünün eski yönetim kurulu üyesi Mustafa Aksu tam bir futbol fanatiği olup hasta denilecek seviyede  Galatasaray taraftarıdır.

 

Düzyurtspor maçı galibiyetine Dürüm ziyafeti:

Maltepe ilçesinde dürüm denince akla ilk gelen Adatepe Çınar Altı Dürüm firmasının sahibi Mustafa Aksu Maltepesporun deplasmanda oynayacağı Düzyurtspor maçı galibiyet primi olarak takıma dürüm ziyafeti çekeceğini söyledi.

Maltepespor kulübünün eski yönetim kurulu üyesi olan Mustafa Aksu ilçemizin profesyonel 3.ligdeki tek temsilcisi Maltepesporumuzun 2016-17 sezonunda ligin bitimine  5 maç kala son sıralarda düşme hattında olması bizi çok üzüyor.

Çarşamba günü Bergama Belediyespor karşısında alınan 2-0 galibiyet bizleri çok sevindirdi.

02  Nisan Pazar günü Trabzon deplasmanında oynayacağımız Düzyurtspor maçından en az 1 puan almak zorundayız.

Maltepesporumuzun galip gelerek 3 puan almasını ümit ediyorum.

Düzyurspor maçını kazanması halinde 3 puanla dönecek olan Tüm takıma galibiyet primi olarak ben de Mustafa Aksu Çınar Altı Dürüm olarak ilk idman sonrası Dürüm Ziyafeti sözü veriyorum dedi.

Maltepe ilçesinde ticaret yapan kazanan bir esnaf olarak Çınar altı dürüm firması sahibi Mustafa Aksu’ya bu duyarlı davranışı nedeniyle teşekkür ediyoruz, diğer iş adamlarına da örnek olmasını diliyoruz.

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.