istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Hasan Zengin Maltepespora Moral Yemeği Verdi

DSC_0029

Maltepespor Futbol şube sorumlusu Hasan Zengin teknik ekip ve futbolcuları B.Bakkalköy Yeşil Cennet tesislerinde yemekte ağırladı.

DSC_0019

Futbol şube sorumlusu Hasan Zengin ve Teknik sorumlu Murat Bölükbaşı

DSC_0010 DSC_0011 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0017 DSC_0018

Murat Bölükbaşı, Hasan Zengin, Uğurlu Özdemir, Selahattin Şimşek

DSC_0020

Teknik ekip

DSC_0021

Hasan Zengin yerel basın ile

DSC_0030

Yöneticiler ve teknik ekip

DSC_0033

Yeşil cennet tesisleri işletmecisi Hüseyin Koca

 

Maltepespor Yeşil Cennette yemek yedi:

 

14 Nisan Cuma günü deplasmanda Sultanbeyli belediyespor ile ligde kalabilmek için çok önemli bir müsabakaya çıkacak olan  Maltepespor takımı B.Bakkalköy yeşil cennet tesislerinde moral yemeği yediler.

Futbol şube sorumlusu Hasan Zengin ve yönetim kurulu üyeleri Cem Karatepe, Muhsin Gülsuyu, Yeşil Cennet tesisleri işletmecisi Hüseyin Koca, yerel basın mensupları Selahattin Şimşek, Uğurlu Özdemir ve Murat Barış, teknik sorumlu Murat Bölükbaşı ve ekibi ile futbolcuların katıldığı yemek güzel bir ortamda gerçekleşti.

Bu yemeği organize eden Futbol şube sorumlusu Hasan Zengin 2016-17 sezonunda ligin son 3 maçında Cuma günü Sultanbeyli belediyespor ile deplasmanda oynayacağız.

Ligde kalabilmemiz için bu maçtan mutlaka 3 puan ile dönmeliyiz, başkanımız İlhan Özüpekoğlu, yönetim kurulumuz, teknik ekibimiz ve futbolcularımız bunun bilincinde olarak hareket ediyoruz.

Bu sebeple teknik ekip ve futbolcularımız ile birlikte bu yemekte bir araya geldik, B.Bakkalköy Yeşil Cennet tesisleri işletmecisi Hüseyin Koca abimizin bu nezih yerinde güzel bir yemek yedik.

Maltepespor takımımızı Sultanbeyli Belediyespor maçı için de kampa alarak maçın son hazırlıklarını yapacağız.

Bu maçı kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz dedi.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.