istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Zümrütevlerspor Yönetimi Kaymakamı Ziyaret Etti

DSC_0002

Maltepe Zümrütevlerspor kulübü yönetim kurulu Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı ziyaret etti

 

Kaymakam Meftun Dallı Zümrütevlerspor kulübü yönetimi ile görüştü:

 

Maltepe Zümrütevler spor kulübü başkanı zafer Yıldırım, 2.başkan Serkan aslan, genel sekreter Kadir Küçükay, yönetim kurulu üyeleri Necim Açıkyol ve Recep Köse Maltepe kaymakamı Meftun Dallı’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Başkan Zafer Yıldırım Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’ya Maltepe Zümrütevler spor kulübü yönetim kurulu olarak size görevinizde başarılar diliyoruz dedi.

2.Başkan Serkan Aslan Maltepe Zümrütevlerspor kulübünün 2014 yılında kurulduğunu, 3 yıllık süreçte kulübü tesis kazandırmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi İski Genel müdürlüğü ile yapılan görüşmeler olumlu sonuç verdiğini, Maltepe Belediye başkanı Ali Kılıç ve ekibinin de destekleri ile spor tesisleri inşaatını sürdüğünü, kısa süre sonda da açılmasını beklediklerini söyledi.

Muhtar Serkan Aslan Maltepe Zümrütevler mahallesi spor tesislerinin yanındaki alanda bulunan metruk binaların uyuşturucu kullananların mekanı haline geldiğini, bu durumdan mahalle sakinlerinin de rahatsız olduklarını vurguladı.

Maltepe Zümrütevler mahalle muhtarı Serkan Aslan Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’dan bu metruk yerlerin bir an önce yıkılmasını istedi.

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı Zümrütevler spor kulübü yöneticilerinin bu ziyaretlerinden çok memnun olduğunu, kapısının her zaman sonuna kadar açık olduğunu, adı geçen yer için de Maltepe Belediyesine yazı yazdıklarını en kısa zamanda da yıkılmasını istediklerini söyledi.

Kaymakam Meftun Dallı Maltepe halkına hizmet noktasında elinden geleni yapmaya hazır olduğunu ifade etti.

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.