istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Doç. Dr. Turhan Şalva Geniş Bir Konsensüs Sağlanırsa Aday Olabilirim Dedi

Maltepespor kulübü eski yönetim kurulu üyesi Doç. Dr. Turhan Şalva geniş bir konsensüs sağlanırsa başkanlığa aday olabilirim dedi

 

Maltepe’de geniş bir konsensüs sağlanırsa başkanlığa aday olabilirim:

Maltepespor kulübü eski yönetim kurulu üyesi ve 100.yıl Beşiktaşlılar derneği başkanı Turhan Şalva 10 Haziran 2017 tarihinde yapılacak olan  olağan genel kurulda geniş bir konsensüs sağlanabilirse başkanlığa aday olabileceğini söyledi.

Doç. Dr. Turhan Şalva Maltepespor kulübünün önceki yönetiminde başkan yardımcılığı yaptığını, ancak  yönetim yanlışlıklarına ortak olmamak için görevden ayrıldığını, bu  süreçte yapılan yanlışlıklar sebebi ile de takımın Bölgesel Amatör lige düştüğünü, tekrar 3.lige çıkmanın da çok zor olduğunu vurguladı.

Maltepe ilçemizin kanaat önderlerinin girişimi ile geniş bir konsensüs sağlanması halinde ekibi ile birlikte başkanlığa aday olabileceğini, bilgi birikimi ve donanımları ile başarılı olabileceğine inandığını,

Maltepespor kulübünde öncelikle kurumsallaşma ve  tesisleşme  daha sonra da  Alt yapı yatırımlarının gerçekleştirilmesi gerekiyor dedi.

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.