istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Yusuf Erdoğmuş Maltepespor Kulübü Başkanlığı İçin Cahit Durhan’ı Öneriyorum Dedi

Maltepespor kulübü yönetim kurulu üyesi Yusuf Erdoğmuş Maltepespor kulübü başkanlığı için  en uygun adayın başkan yardımcısı Cahit Durhan  olduğunu söyledi.

 

Maltepespor Başkan adayım Cahit Durhan:

 

Maltepespor kulübü yönetim kurulu üyesi Yusuf Erdoğmuş 10 haziran tarihinde yapılacak olan olağan genel kurulda başkan adayı olarak başkan yardımcısı Cahit Durhan’ı önerdiğini söyledi.

Yusuf Erdoğmuş Cahit Durhan bey kişiliği karakteri ve saygınlığı ile bilinen tanınan başarılı bir iş adamıdır .

Cahit Durhan Nuri Erkoç, İlhan Özüpekoğlu ve İlyas Güldiken başkanların  yönetim kurullarında  görev yaparak, bilgi birikimi, donanımı  ve edindiği deneyimlerle  oluşturacağı iyi bir liste ile  bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Maltepespor kulübünü başarıya taşıyacağına inanıyorum.

Maltepe ilçesindeki  tüm amatör spor kulüpleri ile iş birliği yapacak, öncelikle tesisleşme ve alt yapı yatırımlarını gerçekleştirmeyi hedefleyecek arzulu istekli ve heyecanlı, Aidiyet duygusuna sahip yönetim kurulu üyelerinden oluşturulacak listenin, Maltepe kaymakamlığı, Maltepe belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarının desteği ile Maltepespor kulübünü hedeflerine taşıyabileceğini düşünüyorum dedi.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.