istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Beşi Bir Yerde

Maltepe belediye başkan yardımcıları Ömer Ekşioğlu, Canan Döner, Jale Yağcı, Fatma Gökkaya ve Melih Morsünbül organik pazar alanındaki Ramazan  etkinliklerinde görev yapıyorlar.

 

Beşi bir yerde:

 

Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç’ın A takımındaki belediye başkan yardımcıları Ömer Ekşioğlu, Canan Döner, Jale Yağcı, Fatma Gökkaya ve Melih Morsünbül Maltepe organik pazar alanında gerçekleştirilen etkinliklerde görevlerinin başındalar.

Diğer belediye başkan yardımcıları Gültekin Karataş dış görevde Tunceli’de, Haydar Battal ise Organik pazar alanında kendilerine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çaba sarf ediyorlar.

Belediye birim müdürleri ile birlikte Vatandaşlardan gelen şikayet ve istekleri anında yerine getiren ,sorunların çözümünde yardımcı olan Belediye başkan yardımcıları çalışmalarından ötürü takdir topluyorlar.

Maltepeliler belediye başkanı Ali Kılıç ile birlikte görev yapan belediye başkan yardımcıları ile birim müdürlerini   her akşam karşılarında görüyorlar ve onlarla samimi sohbetler gerçekleştiriyorlar, sorunlarını bire bir iletme  imkanı buluyorlar.

Maltepe Belediye başkan yardımcıları vatandaşlara karşı  samimi ve güler yüzlü davranışları ile de dikkati çekiyorlar.

Vatandaşlar da belediye başkan yardımcılarına beşi bir yerde yakıştırmasını yapıyorlar.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.