istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Hızır Uzundağ Kartal Bulvarsporda

Bölgesel Amatör lig takımı Kartal Bulvarspor Çekmeköy Belediyesi Alemdağsporun  Stoperi Hızır Uzundağ ile sözleşme imzaladı

 

Hızır Uzundağ Kartal Bulvarspor ile anlaştı:

 

Maltepe Güsuyuspor kulübünde yetişen Hızır Uzundağ 2017-18 sezonunda Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Kartal Bulvarspor kulübünde forma giyecek.

Hızır Uzundağ 1988 Tuncel Nazımiye doğumlu.

Futbola 2001 yılında Gülsuyuspor alt yapısında başladı.

Gülsuyuspor kulübünde 9 sezon oynadıktan sonra ocak 2012 tarihinde ara transferde Maltepespor kulübünde profesyonel oldu.

Maltepespor Antrenörü futbol uleması Atakan Çağlayan hoca futbolu çok bildiği için uzun boylu stoper oyuncu Hızır Uzundağ’a ligin 2.yarısında oynanan 17 maçta 1 maç dahi forma vermedi.

Hızır Uzundağ hala futbol oynuyor ama o çok bilen hocanın o tarihten bu yana  bir daha çalıştıracak takım bulamadığını görüyoruz.

Stoper Hızır Uzundağ Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor takımının Bölgesel Amatör lige çıkmasında katkıda bulundu, 2016-17 sezonunda da Yeşilköyspor takımının şampiyonluğunda katkıda bulundu.

Futbolculuğunun yanı sıra kişiliği ve karakteri ile de iyi tanıdığımız Hızır Uzundağ kardeşimize Kartal Bulvarspor kulübünde başarılar diliyoruz.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.