istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Zümrütevlerspor Tesisleri Açılışa Hazırlanıyor

Maltepe Zümrütevler mahallesinde yapılan  spor tesisleri inşaatı tamamlandı.

Başkan Zafer Yıldırım 2.Başkan Serkan Aslan yönetim kurulu üyesi Necim Açıkyol Mabder başkanı Veli Köse

Necim Açıkyol, Serkan Aslan İnşaatın yapımında emeği geçen müteahhit firma çalışanları Hasan Usta ve Yusuf bey ile birlikte

Sahanın suni çim zeminini ve aydınlatmasını yapan Reform Grup Dizayn spor firmasının yetkilileri Talha Macit ve Ali Turan

 

Zümrütevler mahallesi spor tesislerine kavuşuyor:

 

Maltepe belediye başkan Ali Kılıç’ın talimatı ile  yapımı gerçekleştirilen  Zümrütevler mahallesi spor tesisleri inşaatının son rötuşları yapılıyor.

Maltepe belediyesi Fen işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Jale Yağcı ve fen işleri müdürü Erbil Uzunoğlu’nun kontrolünde fen işleri müdürlüğü personelinin çalışmaları ile gerçekleştirilen Zümrütevler spor tesisleri 1 Haziran 2017 itibarı ile suni çim zemini, aydınlatma sistemi ve soyunma odalarının bulunduğu prefabrik yapının hazır durumda olduğu belirtildi.

Zümrütevler spor kulübü başkanı Zafer Yıldırım mahallemizde 3 yıl önce kurduğumuz Maltepe  Zümrütevler spor kulübümüzün hayalleri bu spor tesislerinin yapılması ile gerçekleşmiştir.

Son eksiklikler tamamlandıktan sonra tesislerimizi çok yakında teslim alacağız.

Kulübümüzün alt yapısını oluşturan U-11,U-12, U-13, U-14, U-15 ve U-16 yaş kategorisinde faaliyet gösterdiğimiz takımlarımız ve Futbol okulumuz artık kendi spor tesislerimizde  haftanın her günü çalışma imkanı bulacaktır.

Zümrütevler mahallesindeki tüm okullarımıza ve öğrencilerine de hizmet verecek olan Zümrütevlerspor tesislerinin yapımında emeği geçen başta Maltepe Belediye başkanımız Ali Kılıç, Maltepe belediye başkan yardımcıları Melih Morsünbül, Jale Yağcı, Fen işleri müdürü Erbil Uzunoğlu ve ekibine, inşaatı yapan müteahhit firmalar ve çalışanlarına  teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bu tesislerin Zümrütevler mahallesine kazandırılmasında emeği geçen İstanbul Büyükşehir belediyesi Kadir Topbaş nezdinde İski genel müdürlüne, Soğanlık İski şube müdürlüğüne ve tüm emeği geçenlere Zümrütevlerspor kulübü yönetimi olarak çok teşekkür ediyoruz dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.