istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Zümrütevlerspor Yaz Futbol Okulu Açıldı

Maltepe Zümrütevlerspor kulübü yaz futbol okulu çalışmalarına kendi tesislerinde başladı

Zümrütevler mahalle muhtarı ve kulübün kurucu üyesi Serkan Aslan futbol okulu öğrencileri ile birlikte resim çektirdi

     

Gamze- Halil Abut ve futbolcu adayı Poyraz Abut

 

 

Zümrütevlerspor futbol yaz okulu açıldı:

 

2014 yılında Zafer Yıldırım, Serkan Aslan, Kadir Küçükay, Ecvet  Eşlegül, Yusuf Koçyiğit, Fesih İşsever ve Mustafa Çam’ın  kurucu üye olarak yaptıkları girişimleri ile  kurulan, Necim Açıkyol, Recep Köse, Yunus Ekren, Turgut Yıldız, ve diğer kişilerin çabaları ile 3 sezondur Amatör liglerde mücadele eden Maltepe Zümrütevlerspor kulübü yaz futbol okulu artık kendi tesislerinde çalışmalara başladı.

Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç ve ekibinin yapımını gerçekleştirdiği Zümrütevler spor tesislerinde 2002011 doğumlu olanlar 10 Temmuz 2017 tarihinde okullar kapanıncaya kadar çalışmalarını aşağıdaki saatlerde sürdürecekler.

2002,03,04, ve 05 doğumlular Hafta arası Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma günleri 17-21 saatleri arası,

2006-07-08-09-10 ve 11 doğumlular hafta sonu Cumartesi Pazar günleri saat 10-12 arası

Maltepe Zümrütevler mahallesi sakinleri Cumhur sokak. no;34 adresinde Zümrütevler merkez camii yanında açılan  Zümrütevler spor tesislerinin yapımında emeği geçen başta belediye başkanı Ali Kılıç olmak üzere tüm herkese teşekkür ettikleri belirtildi.

Mahalle sakinleri Anneler ve  babalar bu metruk yere spor tesisleri kazandıran çocuklarımızın artık bu spor tesislerinde spor yapabilmelerini sağlayan  Belediye başkanı Ali Kılıç ve ekibi olmak üzere  Zümrütevler spor kulübünün kurucuları başkan Zafer Yıldırım, Zümrütevler mahalle Muhtar Serkan Aslan, Yeni Maltepe gazetesi imtiyaz sahibi Kadir Küçükay, Necim Açıkyol, Recep Köse, Fesih İşsever, Ecvet Eşlegül, Yunıs Ekren, Turgut Yıldız,Murat Başkent, Selami Yeşilyurt, Şerafettin ve Yahya Soyer, Baki Toraman, yönetim kurulu üyeleri, sponsorlar ve  tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz dediler.

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.