istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Mask İaskf Genel Kuruluna Damgasını Vurdu

Behram Kaçar önderliğindeki Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği Mask  İaskf olağan kongresinde birlikte hareket ederek seçimlere damgasını vurdu.

Maltepe ilçesini gururu İaskf genel sekreteri ve Tff İstanbul il temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür

Mask başkanı Behram Kaçar ve Mask delegeleri otobüs ile kongreye giderken

 

Zümrütevelr spor kulübü başkanı Zafer Yıldırım ve 2.başkan Serkan Aslan

Maltepespor kulübü yöneticileri Hakan Yalçın, Cem Karatepe ve Nevzat Eren

 

Kongre salonu

Maltepespor delegeleri

Zafer Yıldırım

Zafer Yıldırım ve Serkan Aslan

 

 

Mask İsakf kongresine damga vurdu:

 

Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği Mask İstanbul Amatör spor kulüpleri federasyonu 16.olağan genel kurulunda tam kadro ile katıldı ve seçimlere damga vurdu.

Haliç kongre merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Mask ve Gülsuyu spor kulübü başkanı Behram Kaçar , Maltepe  delegeleri Maltepespor kulübü yöneticileri Cem Karatepe, Hakan Yalçın, Nevzat Eren, Gülsuyu spor kulübü delegeleri Tahir Polat, Remzi Polat, Maltepe Zümrütevler spor kulübü delegeleri Zafer Yıldırım, Serkan Aslan, Kadir Küçükay , Esenkent spor kulübü yöneticileri Necmettin Kars, Güneş Kral ve diğer kulüplerin delegeleri tam kadro halinde katıldılar.

Ali Düşmez’in 771 oyla İaskf genel başkanı seçildiği kongrede Maltepe delegeleri Ali Muhammet Tanrıyaşükür, Behram Kaçar ve Kadir Küçükay’ın bulundukları sarı listeyi destekledikleri ve blok oy kullandıkları belirtildi.

Yapılan seçimler sonucu genel başkan seçilen Ali Düşmez’in listesinde Ali Muhammet Tanrıyaşükür, Behram Kaçar ve Kadir Küçükay olmak üzere Maltepe ilçesinden 3 temsilci yer aldılar.

Mask ve Gülsuyu spor kulübü başkanı Behram Kaçar İstanbul Amatör spor kulüpleri federasyonu 16.olağan genel kuruluna Mask olarak tam kadro katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Tüm Amatör spor kulüplerimizin destekleri sonucu  Ali Muhammet Tanrıyaşükür başkanımız ile birlikte İaskf yönetim kuruluna seçildik, hep birlikte tüm Amatör spor kulüplerimiz için elimizden geleni yapmaya çalışacağız dedi.

Ali Muhammet Tanrıyaşükür  ve Behram Kaçar başkanlarımızı kutluyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.