istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Ali Muhammet Tanrıyaşükür Teşekkür Etti

İaskf genel sekreteri ve Tff İstanbul İl temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür İaskf 16.olağan kongresine katılan ve  destek veren tüm İstanbul Amatör spor kulüpleri başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

 

Ali Tanrıyaşükür Teşekkür mesajı yayınladı:

 

İstanbul amatör spor kulüpleri federasyonu İaskf genel sekreteri ve Tff İstanbul İl temsilcisi Ali Tanrıyaşükür 04 Haziran 2017 tarihinde Haliç Kongre merkezinde gerçekleştirilen İaskf 16.olağan genel kuruluna katılarak destek veren tüm İstanbul Amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

Ali Tanrıyaşükür öncelikle Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği Mask, Ataşehir Amatör spor kulüpleri birliği Aask, Kartal Amatör spor kulüpleri birliği Kask, Pendik Amatör spor kulüpleri birliği Pask olmak üzere tüm İstanbul Amatör spor camiasına teşekkür ediyorum dedi.

1968 yılından bu yana yaşadığı Maltepe ilçesinde Amatör futbola hizmet anlayışı ile bazı kulüplerin kuruluşuna da katkıda bulunduğunu ifade etti.

1999 yılında rahmetli Orhan Saka başkanın önerisi ile İstanbul Amatör spor kulüpleri federasyonuna girdiğini vurguladı ve 7 yıl görev yaptıktan sonra ayrıldığını.

2011 yılında Ali Düşmez başkanın listesinde yönetim kurulu üyeliğine seçildiğini, üst üste 2 dönem İaskf genel sekreterliği ve 1 yıldır da Tff İstanbul İl temsilciliği görevlerini yaptığını vurgulayan Ali Muhammet Tanrıyaşükür sosyal medyada ve  İstanbul Amatör spor kulüpleri federasyonunun 16.olağan kuruluna  katılarak şahsıma sahip çıkan Mask başkanı Behram Kaçar, Aask başkanı Ekrem Köse, Kask başkanı Nasır Süleymanoğlu, Pask başkanı Eşref Şeneroğlu nezdinde tüm amatör spor kulüpleri başkanları ve yöneticileri dostlarıma teşekkür ediyorum.

İaskf genel sekreteri ve Tff İstanbul il temsilcisi Ali Muhammet Tanrıyaşükür olarak onların hizmetinde olmaya devam edeceğimi dedi.

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.