istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Ak Parti Maltepe ilçe başkanlığı bayramlaşma töreni Cevahir otelde gerçekleştirildi

Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av. Ümit Çoban törenin açılış konuşmasını yaptı

İstanbul Milletvekili Erol Kaya

  

Mirze Şimşek

 

Ak parti Maltepe ilçe başkanı Av. Ümit Çoban misafirlerini kapıda karşıladı

 

Ak partililer bayramlaştı:

 

Ak Parti Maltepe ilçe başkanlığının  bayramlaşma töreni Cevahir otelde gerçekleştirildi.

Cevahir otelde düzenlenen bayramlaşma törenine Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av. Ümit Çoban ve yönetim kurulu üyeleri, İstanbul milletvekilleri Erol Kaya, Hulusi Şentürk , İsmet Uçma, Maltepe belediye meclis üyeleri Mehmet Erikçi, Mehmet Can Aslan, Milletvekili aday adayı Mirze Şimşek ev partililer katıldılar.

Törende açılış konuşmasını yapan Ak Parti Maltepe ilçe başkanı Av. Ümit Çoban partililere Maltepe belediyesinin 8 yıllık icraatlarının çalışmalarının yetersiz olduğunu vurguladı ve 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Maltepe belediye başkanlığını mutlaka geri alacaklarını belirtti.

Daha sonra kürsüye gelen Ak Parti genel başkan yardımcısı Erol Kaya genel merkez olarak Türkiye genelinde belediye başkanlarını ve ilçe başkanlıklarını gözlem altına aldıklarını, heyecanını yitiren  metal yorgunluğu yaşayanların yenileri ile değiştirileceğini söyledi.

Erol Kaya Maltepe belediye başkanlığını geri almanın kolay olmadığını vurgulayarak çok kapsamlı bir seçim kampanyası yapılması gerektiğini vurguladı.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.