istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Maltepespor Transferde Bombaları Birer Birer Patlatıyor

Maltepespor transferde ilk imzayı Yeni Amasyasporun stoperi Muhammet Emin Gül’e attırdı

 

Serhat Ardahanspor santrforu Caner Çolak

Van Büyükşehir belediyespor orta saha oyuncusu Deniz Durmuş

Edirnesporun hücum oyuncusu İbrahim Keleş

Edirnesporun kalecisi Nihat Şen

 

 

Sultanbeyli belediyespor kalecisi Selçuk Aslan

Serhat Ardahanspor takımından stoper Hüseyin Böyük

Gebzesporun genç oyuncusu Ömer Faruk Kılıç

 

Maltepespor bombaları patlatıyor:

 

2017-18 sezonunda Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Maltepespor kulübü başkanı Cahit Durhan ve yönetimi transferde bombaları birer birer patlatıyor.

Başkan Cahit Durhan ve yönetim kurulu önce bu liglerin en deneyimli Antrenörü olan kariyerinde Beykoz, Balikesirspor, Ümraniyespor, ve Kocaelispor kulüplerinde şampiyonlukları bulunan Ergun Ortakcı hocayı takımın başına getirdiler.

Ergun Ortakcı hocanın raporları doğrultusunda Maltepespor kulübünü Bölgesel Amatör ligde şampiyonluk hedefine taşıyabilecek kapasitedeki oyuncuları birer birer transfer ediyorlar.

Önce Yeni Amasyasporun deneyimli stoperi Muhammet Emin Gül sonra da Serhat Ardahan santrforu Caner Çolak, Van Büyükşehir belediyesporun orta saha oyuncusu Deniz Durmuş, Edirnesporun hücum oyuncusu İbrahim Keleş, kaleciler Nihat Şen, Selçuk Aslan ve Gebzespordan Ömer Faruk Kılıç, Tarsus İ.y takımından Okan Aslan ve  Stoper Hüseyin Böyük  olmak üzere  toplam 9 futbolcu transfer ettiler.

Teknik sorumlu Ergun Ortakcı hoca önce  takımın omurgasını oluşturacak  oyuncuları Maltepespora  kazandırmaya çalışıyor.

Daha sonra da takımda rekabeti sağlayacak şekilde alternatif oyuncuları alarak takım planlamasını yapacağını düşünüyoruz.

Maltepespor kulübü başkanı Cahit Durhan teknik sorumlumuz Ergun Ortakcı hocamıza İnanıyor ve güveniyoruz, kendisinin istediği oyuncuları birer birer alıyoruz, hocamızın  bilgi birikimleri ve donanımları ile bizi hedeflerimize yani şampiyonluğa taşıyacağını düşünüyoruz dedi.

Cahit Durhan başkan Maltepesporu kulübü  yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte 2016-17  sezonunda düştüğümüz  profesyonel 3.lige taşımak için elimizden gelen fedakarlıkları yapacağız.

2017-18 sezonunda Bölgesel Amatör ligde misafir olacağız  dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.