istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Mehmet Toprak Hospital Maltepe Açıldı

Operatör dr. Mehmet Toprak  Maltepe ilçesine 120 milyon tl yatırım yaparak son sistem cihazlarla donatılmış bir Hastane kazandırdı.

op. dr. Mehmet Toprak çocukluğunun ve gençliğinin geçtiği Maltepe ilçesine çok donanımlı bir hastane kazandırdı

Hastane Koordinatörü

Kardioloji bölümü başkanı

 

 

Mehmet Toprak Hospital Maltepe hizmet vermeye başladı:

Maltepe ilçesi cevizli mahallesi Bağdat caddesi minibüs yolu  Dragos kavşağında 20.000  metrekare kapalı alanda Acil sağlık hizmetleri ve kalp damar hastalıkları hizmet veren  Toprak Hospital Maltepe sahibi op. Dr. Mehmet Toprak toplam 165 yatak kapasiteli hastanenin 60 doktor 400 personel ile gece ve gündüz 2 profesör yönetiminde 24 saat  hizmet verdiklerini söyledi.

Op. dr. Mehmet Toprak Kalp damar hastalıkları, Romotoloji , Gastroentroloji, Kardio Vasküler cerrahi, ileri Kardiolojik işlemler, Girişimsel Radyoloji ameliyatları ve tedavileri, Endoskopik Ultrason, Kadın Doğum, Tüp bebek,, Mide küçültme ameliyatları, Kalın bağırsak ameliyatları, ve tüm cerrahi müdahalelerin Sgk ile anlaşmalı olarak Emeklilerin de tedavi işlemlerinin  uygun fiyatlarla verildiğini ifade etti.

Mehmet Toprak hoca Anadolu yakasında sadece Marmara üniversite hastanesinde bulunan çocuk yoğun bakım ünitesinin daha büyüğü olan 80 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesinin de hastanelerinde bulunduğunu belirtti ve Maltepe ilçesinde Acil sağlık hizmetleri  ile  kalp damar hastalıkları konusundaki eksiklikleri gidermek için bu yatırımı yaptıklarını.

Maltepe ilçesinde yaşayan insanların artık  acil sağlık hizmetleri ve kalp damar hastalıkları  hizmetlerini almak için  çevre ilçelerdeki hastanelere gitmelerine gerek kalmadığını,  Mehmet Toprak Hospital ‘e gelmek suretiyle sağlık sorunlarının acil bir şekilde  çözümleneceğini belirtti.

Mehmet Toprak Hospital’in açılış töreninin daha sonraki tarihlerde gerçekleştirileceği vurgulandı.

 

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.