istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Maltepespor 10-11 Temmuz Tarihlerinde Futbolcu Seçmeleri Yapacak

Maltepespor Futbolcu seçmeleri 10-11 Temmuz tarihlerinde Gülsuyu Asım Kara Stadında yapılacak

 

Kendine güvenen gençler Maltepespor kulübü sizlere  Bölgesel Amatör ligde oynama imkanı sunuyor.

10-11 Temmuz Pazartesi ve salı günleri saat 17.00 de yapılacak seçmelere katılmak isteyen genç futbolcuların 0216 399 171 17 nolu telefonu arayarak  görevlilere  isimlerini yazdırmaları ve en geç saat 16.30 da Gülsuyu Asım Kara spor tesislerinde hazır olmaları  gerektiği belirtildi.

2017-18 sezonunda Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek  olan Maltepespor kulübü teknik ekibinin de izleyeceği  bu seçmelerde takımda oynayabilecek veya alternatif olabilecek genç ve yetenekli futbolcuların tespit edileceği vurgulandı.

Amatör ve profesyonel kulüplerimizin yaptıkları bu uygulamada ilk kez bir arada oynayan, heyecanlı olan bir birlerini tanımayan, 45 dakikalık kısa süreçte kendisini gösteremeyen futbolcular mutlaka olacaktır.

Ancak Antrenörler  bu seçmelerde genç geleceğe yönelik yaratıcı özellikli futbolcuları tespit ederler ve takım ile idmanlara alırlar.

Kulüpler bu tip seçmelerde katılanların sayısına göre  en fazla 2-3 oyuncu belirleyebilirler.

Hazırlık çalışmalarında aşama kaydeden genç yetenekli futbolcular da karşılarına çıkan bu fırsatı iyi değerlendirebilirlerse takım oyuncusu olurlar.

Bu sebeple Maltepe ve çevresindeki Amatör spor kulüplerinde futbol oynayan yetenekli gençlere de bu seçmelere katılmalarını,çok zor ama imkansız olmayan bu fırsatı iyi kullanmalarını öneriyoruz.

Allah seçmelere katılacak genç futbolcuların yar ve yardımcıları olsun.

 

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.