istanbul evden eve nakliyat, rent a car

Cem Karatepe Masiad Başkanlığına Seçildi

Maltepe sanayi ve iş adamları derneği Masiad başkanlığına Cem Karatepe seçildi

İlhan Özüpekoğlu yeni yönetime başarılar diledi

Divan kurulu başkanı Halil Öner, katipler Behram Kaçar ve Mehmet Mikdat Erol

Maltepespor kulübü başkanı Cahit Durhan

Avni Rakıcıoğlu

Erdi Akşen

 

Masiad yeni yeni yönetim kurulu listesi

 

Cem Karatepe Masiad başkanı oldu

 

Maltepe sanayici ve iş adamları derneği Masiad olağan üstü genel kurulunda başkanlığına Cem Karatepe seçildi

Dernek merkezinde gerçekleştirilen toplantıda Divan başkanlığına Halil Öner katipliklere de Behram Kaçar ev Mehmet Mikdat Erol seçildiler.

Maltepespor kulübü başkanı Cahit Durhan, yönetim kurulu üyeleri Hasan Zengin, Erdi Akşen, Nevzat Eren, Tayfun Köselerden, Muhsin Gülsuyu, Asuman Gündoğan, Mehmet Mikdat Erol, Eren Öden,Mask ve Gülsuyuspor kulübü başkanı Behram Kaçar, Altayçeşme mahalle muhtarı Arzu Toker, Avni Rakıcıoğlu, Maltepe Belediye meclis üyesi Erkan Dinçel ve üyeler kongreye katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan İlhan Özüpekoğlu 10 yıl önce kurdukları Maltepe sanayici iş adamları derneği Masiad başkanlığı döneminde yaptıkları icraatları anlattı.

Masiad olarak hiç bir siyasi oluşumun etkisinde olmadıklarını yeni yönetimin de aynı hassasiyeti göstereceğine inandığını vurguladı ve yönetim kurulunda birlikte çalıştığı arkadaşlarına teşekkür etti.

İlhan Özüpekoğlu 170 üyesi bulunan Masiad’ın üye sayısının çok daha fazla olması gerektiğini vurguladı ve bayrağı devralan genç iş adamları arkadaşlarımız bu bayrağı çok daha ileriye taşıyacaklarına inanıyorum ve başarılar diliyorum.

Yönetim ve denetim raporlarının okunması ve ibra edilmesinden sonra seçimlere geçildi.

Tek liste halinde yapılan seçimler sonucunda başkan Cem Karatepe ve yönetim kurulu listesi üyelerin tamamının oylarını alarak göreve getirildi.

Masiad başkanlığına seçilen Cem Karatepe ve ekibine başarılar diliyoruz.

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.